Szukaj
REKLAMA
LPG
×

zadzwoni do Ciebie

Podaj swój numer telefonu

+48          

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie na potrzeby zamówionej rozmowy telefonicznej. Administratorem danych jest operator portalu gazeo.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gazeo Paweł Stefanowski oraz warsztat . Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.


Auto Gaz Śląsk - dystrybutor firmy Vialle

Brygadzistów 82A Katowice (śląskie)

Opinie: 6

4,80100% osób poleca producenta


ZOBACZ OPINIE
Brak opinii

Auto Gaz Śląsk - dystrybutor firmy Vialle

Auto Gaz Śląsk prowadzi działalność w zakresie wykorzystania paliw gazowych do zasilania silników spalinowych. Firma istnieje od 1994 roku, a jej działalność oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w zakresie projektowania, wytwarzania i wdrażania systemów zasilania paliwami gazowymi.

Od połowy marca 2016 roku w naszej sieci znajdą Państwo również produkty firmy Vialle. Chcemy głównie skupić się na ofercie związanej z systemami LiquidSI czyli pośredniego wtrysku LPG w fazie ciekłej. VIALLE to prekursor jeśli chodzi o wtrysk gazu w fazie ciekłej. To oni ponad 14 lat temu zaczęli zgłębiać ten temat jako pierwsi. Po długim okresie prób, testów i szukania perfekcyjnych rozwiązań, VIALLE może dziś pochwalić się dużą ilością różnych typów, najwyższej jakości instalacji gazowych.


Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta, Przelew

Dodatkowe usługi (1):

Doradztwo techniczne

Mówimy po:

polsku, angielsku, niemiecku, włosku

Data rozpoczęcia działalności:

1994

Katowice (śląskie) Brygadzistów 82A


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

15 - 14 =

REKLAMA