Szukaj
REKLAMA
LPG
×

zadzwoni do Ciebie

Podaj swój numer telefonu

+48          

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie na potrzeby zamówionej rozmowy telefonicznej. Administratorem danych jest operator portalu gazeo.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gazeo Paweł Stefanowski oraz warsztat . Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.


Elpigaz Sp.z o.o.

Perseusza 9 Gdańsk (pomorskie)

Opinie: 8

4,88100% osób poleca producenta


ZOBACZ OPINIE
Brak opinii

Elpigaz Sp.z o.o.

ELPIGAZ sp. z o. o. to wiodący producent i dostawca nowoczesnych rozwiązań w zakresie gazowych układów zasilania do silników spalinowych, lekkich zbiorników LPG oraz ciśnieniowych zbiorników powietrza. Firma ELPIGAZ, była wielokrotnie nagradzana za swoje produkty jak i działalność. W ostatnim czasie otrzymała nagrodę w corocznym konkursie POLSKI PRODUKT PRZYSZŁOŚCI. Projekty oceniane były pod względem stanu zaawansowania, przygotowania i wdrożenia do produkcji, porównywalności parametrów technicznych z ich odpowiednikami światowymi.

ELPIGAZ od lat inwestuje w prace badawczo-rozwojowe, a produkcja realizowana jest w oparciu o autorskie rozwiązania techniczne i technologiczne, z których te najważniejsze chronione są patentami w wielu krajach na świecie. Firma posiada swoją siedzibę w Gdańsku oraz Zakład Produkcji Zbiorników (ZPZ) Polmocon w Gorlicach.

W 2014 roku ELPIGAZ został uhonorowany tytułem National Champion w prestiżowym konkursie dla najbardziej innowacyjnych europejskich przedsiębiorstw European Business Awards 2014/2015.

Trochę historii….

Firma ELPIGAZ od 1996 roku specjalizuje się w produkcji, dystrybucji oraz sprzedaży szerokiego asortymentu produktów związanych z samochodowymi instalacjami gazowymi LPG i CNG.

W wyniku przemian zachodzących na polskim rynku na przełomie XX i XXI wieku „POLMO” w Gorlicach zostało nabyte pod koniec 2006 przez firmę Polmocon sp. z o.o., która kontynuowała działalność produkcyjną dokonując znacznych modernizacji w zakresie produkcji.

W marcu 2009 roku nastąpiła fuzja ELPIGAZ sp. z o.o. i Polmocon sp. z o.o. w wyniku której powstało jedno przedsiębiorstwo, z siedzibą w Gdańsku i Zakładem Produkcji Zbiorników (ZPZ) Polmocon w Gorlicach, które funkcjonuje pod nazwą ELPIGAZ sp. z o.o. o kapitale zakładowym w wysokości 3 200 000,00 zł. W marcu 2014 roku firma ELPIGAZ otworzyła nowy magazyn wysokiego składowania w zakładzie produkcji zbiorników w Gorlicach. Więcej informacji na temat historii powstania firmy znajdą Państwo na stronie www.elpigaz.com.

Osiągnięcia

ELPIGAZ na przestrzeni swego istnienia wielokrotnie był nagradzany, wyróżniany i honorowany zarówno za swoje produkty jak i działalność. Na międzynarodowej arenie firm zajmujących się autogazem jest postrzegany jako mocna i prężna firma. Lista nagród dostępna jest na naszej stronie internetowej.

Prezes Grupy ELPIGAZ mgr inż. Grzegorz Jarzyński zapraszany jest do zasiadania w wielu komisjach i organizacjach decydujących o losach autogazu w kraju i świecie. Z jego głębokiej wiedzy i doświadczenia korzystają podczas różnorakich konferencji słuchacze wielu grup zajmujących się autogazem, zarówno ludzie decydujący o losach LPG i CNG jak i montażyści, a także użytkownicy gazu w samochodach.

Instalacje LPG

W asortymencie firma ELPIGAZ posiada wysokiej jakości instalacje do szerokiej gamy pojazdów z silnikami benzynowymi i diesla. Dostępne są w trzech grupach produktów, zależenie od oczekiwań Klienta oraz wymagań samochodu.

Kompletne markowe instalacje LPG i CNG:

· do silników benzynowych: EXCLUSIVEline – Stella OBD S48, COMFORTline – VELA Freestyle – produkt wyróżniony nagrodą INPRO 2015 oraz Stella Polare – produkt wyróżniony nagrodą INSTALACJA NOWEJ ERY, POPULARline – Stella Maris

· do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny: Stella Bella (Nowość!) – pierwszy i unikalny w skali światowej zunifikowany sterownik ECU Gas do systemów wtrysku gazu dla silników 2-8 cylindrowych z wtryskiem bezpośrednim benzyny (do komory silnika) oraz do silników z wielopunktowym wtryskiem pośrednim benzyny do kolektora ssącego. Współpracuje w rzeczywistym sprzężeniu zwrotnym z systemem OBD pojazdu, którego typ rozpoznaje automatycznie.

· z homologacją europejską R115 – do ponad 1000 aut

· do silników diesla - systemy Dual Fuel (ON + LPG, CNG, LNG lub BIOGAZ) :

- system DEGAmix wyróżniony nagrodą PRODUKT INNOWACYJNY DLA LOGISTYKI 2012,

- system VELA Diesel – innowacyjne rozwiązanie z grupy produktów DUAL FUELline, polegające na zasilaniu silników wysokoprężnych (diesla) jednocześnie dwoma rodzajami paliwa – olejem napędowym (ON) oraz gazem LPG, CNG, LNG lub BIOGAZEM. System posiada homologacje na montaż we wszystkich pojazdach (kategorie M1, N1, M2, N2, M3, N3), włącznie z ADR (pojazdy dla transportu materiałów niebezpiecznych).

 

·Reduktory LPG: Cometa-i (do 150 KM), Drago (do 160 KM), Drago Grande (do 200 KM) Drago Sport (do 330  KM); reduktory CNG.

· Wtryskiwacze gazu: I-Plus Arco, Bianco, Arancio, Grey (Nowość!) – wtryskiwacze gazu LPG/CNG wyróżniające się precyzją dawkowania i długimi przebiegami między serwisowymi.

Elementy instalacji gazowych posiadają homologacje na zgodność z regulaminem 67R01 (dla LPG) oraz R110 (dla CNG), certyfikaty GOST (Rosja) i UkrCEPRO (Ukraina).

Zbiorniki LPG

· Nowoczesne i lekkie zbiorniki toroidalne LPG: MoreMo (More&Modern) i Hit – najszerszy wybór zbiorników, wyróżniają się od innych 20-30% mniejszą wagą, występują w wersjach do zastosowania z MVA oraz dla armatury 4 otworowej (holenderskiej), przeznaczone są do pracy w pozycji leżącej, podwieszanej i stojącej (pionowe) – wyróżnione medalem Europejskim BCC oraz nagrodą RYNKOWY LIDER INNOWACJI 2012.

· Zbiorniki cylindryczne LPG – szeroki zakres średnic od 200 do 450 mm i pojemności od 4 do 240 dm3 – w wersjach do stosowania z MVA oraz dla armatury 4 otworowej (holenderskiej).

· Zbiorniki LPG dużej pojemności – LC (Large Capacity) od 100 do 500 dm3 – unikalne rozwiązanie chronione patentami przeznaczone do pojazdów ciężarowych, autobusów, itp.

· Wyposażenie zbiorników LPG.

· Ciśnieniowe zbiorniki powietrza.


Elpigaz Sp.z o.o.
Elpigaz Sp.z o.o.
Elpigaz Sp.z o.o.
Elpigaz Sp.z o.o.

Elpigaz Sp.z o.o.
Elpigaz Sp.z o.o.
Elpigaz Sp.z o.o.
Elpigaz Sp.z o.o.

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Akceptowane formy płatności:

Przelew

Dodatkowe usługi (3):

Doradztwo techniczne, Szkolenia, Transport do klienta

Mówimy po:

polsku, angielsku, hiszpańsku, niemiecku, rosyjsku, włosku

Data rozpoczęcia działalności:

1996

Gdańsk (pomorskie) Perseusza 9


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

5 + 10 =

REKLAMA
Gazeo
Zaloguj sie jako:
  Czytelnik
  Warsztat
  Producent
Nie pamiętam hasła Załóż konto