Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG
×

zadzwoni do Ciebie

Podaj swój numer telefonu

+48          

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie na potrzeby zamówionej rozmowy telefonicznej. Administratorem danych jest operator portalu gazeo.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gazeo Paweł Stefanowski oraz warsztat . Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.


JANMOR Spółka z o.o.

Sikorskiego 15 Pabianice (łódzkie)
Brak opinii

JANMOR Spółka z o.o.

JANMOR Sp. z o.o. to światowej klasy dostawca systemów zapłonowych do motoryzacji. Firma powstała w 1987 roku - odtąd znana jest jako producent przewodów zapłonowych do wszystkich możliwych marek pojazdów. Produkcja i sprzedaż kabli zapłonowych stanowi podstawowy obszar działalności firmy. Uzupełnieniem oferty przewodów są cewki zapłonowe pojedyncze i zespolone, sklasyfikowane w postaci przeszło 300 referencji. Dostawcami cewek, które JANMOR oferuje swoim klientom są światowi wytwórcy OEM, dostarczający podzespoły na pierwszy, fabryczny montaż. Warto wspomnieć, że oferta firmy w zakresie systemów zapłonowych jest jedną z najszerszych w Europie a już na pewno w Polsce. Co więcej firmowy magazyn nie jest wirtualny, bo wszystkie pozycje asortymentowe dostępne są "od ręki". Przewody zapłonowe produkowane przez JANMOR oferowane są w dwóch podstawowych grupach surowcowych: linia ProLine - przewody w izolacjach i osłonach silikonowych z rdzeniem miedzianym lub ferromagnetycznym - w najlepszej surowcowej wersji są praktycznie wierną kopią wiązki oryginalnej oraz linia EcoLine - przewody w izolacjach i osłonach EPDM - wersja ekonomiczna, opracowana jako odpowiedź na specyficzne zapotrzebowania klientów. Linia PROLINE to przewody nadające się w sposób DOSKONAŁY zarówno do zastosowań w pojazdach zasilanych benzyną jak i przy znacznie bardziej wymagających instalacjach gazowych LPG/CNG. Przewody klasy ISO E i F w izolacji z silikonu w połączeniu z dobrej jakości terminalami oraz silikonowymi osłonami są zdolne pochłaniać dodatkowe ciepło wytworzone na świecy zapłonowej w wyniku spalania gazu. Produkcja przewodów zapłonowych.


JANMOR Spółka z o.o.
JANMOR Spółka z o.o.
JANMOR Spółka z o.o.
JANMOR Spółka z o.o.

JANMOR Spółka z o.o.

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Przelew

Dodatkowe usługi (2):

Doradztwo techniczne, Transport do klienta

Mówimy po:

polsku, angielsku, rosyjsku

Data rozpoczęcia działalności:

1987

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Pabianice (łódzkie) Sikorskiego 15


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

10 - 4 =

REKLAMA