Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG

JANMOR Spółka z o.o.

ul. Sikorskiego 15 Pabianice (łódzkie)


Brak opinii

JANMOR Spółka z o.o.

JANMOR Sp. z o.o. to światowej klasy dostawca systemów zapłonowych do motoryzacji. Firma powstała w 1987 roku - odtąd znana jest jako producent przewodów zapłonowych do wszystkich możliwych marek pojazdów. Produkcja i sprzedaż kabli zapłonowych stanowi podstawowy obszar działalności firmy. Uzupełnieniem oferty przewodów są cewki zapłonowe pojedyncze i zespolone, sklasyfikowane w postaci przeszło 300 referencji. Dostawcami cewek, które JANMOR oferuje swoim klientom są światowi wytwórcy OEM, dostarczający podzespoły na pierwszy, fabryczny montaż. Warto wspomnieć, że oferta firmy w zakresie systemów zapłonowych jest jedną z najszerszych w Europie a już na pewno w Polsce. Co więcej firmowy magazyn nie jest wirtualny, bo wszystkie pozycje asortymentowe dostępne są "od ręki". Przewody zapłonowe produkowane przez JANMOR oferowane są w dwóch podstawowych grupach surowcowych: linia ProLine - przewody w izolacjach i osłonach silikonowych z rdzeniem miedzianym lub ferromagnetycznym - w najlepszej surowcowej wersji są praktycznie wierną kopią wiązki oryginalnej oraz linia EcoLine - przewody w izolacjach i osłonach EPDM - wersja ekonomiczna, opracowana jako odpowiedź na specyficzne zapotrzebowania klientów. Linia PROLINE to przewody nadające się w sposób DOSKONAŁY zarówno do zastosowań w pojazdach zasilanych benzyną jak i przy znacznie bardziej wymagających instalacjach gazowych LPG/CNG. Przewody klasy ISO E i F w izolacji z silikonu w połączeniu z dobrej jakości terminalami oraz silikonowymi osłonami są zdolne pochłaniać dodatkowe ciepło wytworzone na świecy zapłonowej w wyniku spalania gazu. Produkcja przewodów zapłonowych.


JANMOR Spółka z o.o.
JANMOR Spółka z o.o.
JANMOR Spółka z o.o.
JANMOR Spółka z o.o.

JANMOR Spółka z o.o.

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Przelew

Dodatkowe usługi (2):

Doradztwo techniczne, Transport do klienta

Mówimy po:

polsku, angielsku, rosyjsku

Data rozpoczęcia działalności:

1987

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Pabianice (łódzkie) ul. Sikorskiego 15

Poleć znajomemu

4 + 6 =

Twoje pytanie trafi do: JANMOR Spółka z o.o.

* pola wymagane


4 + 6 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

4 + 6 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: JANMOR Spółka z o.o.Dane kontaktowe

4 + 6 =

Umów wizytę serwisową
JANMOR Spółka z o.o.

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
JANMOR Spółka z o.o.

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
JANMOR Spółka z o.o.

Podsumowanie

,

tel.Wróć
REKLAMA