Szukaj
REKLAMA
LPG
×

zadzwoni do Ciebie

Podaj swój numer telefonu

+48          

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie na potrzeby zamówionej rozmowy telefonicznej. Administratorem danych jest operator portalu gazeo.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gazeo Paweł Stefanowski oraz warsztat . Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.


TARTARINI

Brygadzistów 82A Katowice (śląskie)

Opinie: 2

5,0050% osób poleca producenta


ZOBACZ OPINIE
Brak opinii

TARTARINI

Auto Gaz Śląsk prowadzi działalność w zakresie wykorzystania paliw gazowych do zasilania silników spalinowych. Firma istnieje od 1994 roku, a jej działalność oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w zakresie projektowania, wytwarzania i wdrażania systemów zasilania paliwami gazowymi. Przedsiębiorstwo reprezentuje od 1994 roku na rynku polskim firmę TARTARINI AUTO. W 2005 roku firma wdrożyła system zarządzania jakością ISO 9001:2001, a w styczniu 2006 uzyskała homologację potwierdzającą zgodność systemów zasilania wymaganiami Regulaminu 115 EKG ONZ. Rozwój konstrukcji urządzeń oraz algorytmów sterowania dawką paliwa gazowego w ostatnich latach zapewnił zgodność uzyskanej homologacji R115 z normą emisji spalin EURO5 i tym samym od roku 2011 wszystkie systemy spełniają wymagania tej normy. Po dodatkowych badaniach producenckich i weryfikacji firma jest od roku 2008 kwalifikowanym dostawcą instalacji LPG dla Fiat Auto Poland S.A. Posiada również uprawnienia do montażu instalacji CNG. Auto Gaz Śląsk posiada również stanowiska do precyzyjnych badań przepływów paliw gazowych, a także oprogramowanie modelowania 3D, badań symulacyjnych przepływów, oceny stanu naprężeń. Doświadczenie w tym zakresie jest wykorzystywane zarówno przez producentów krajowych jak i zagranicznych. Firma oferuje również rejestratory zdarzeń tzw. „czarne skrzynki pojazdów”, urządzenia umożliwiające rejestrację profilu prędkości i precyzyjną diagnostykę pojazdu wyposażonego w złącze EOBD. W ofercie posiadamy elementy i zestawy instalacji LPG i CNG firmy Tartarini przeznaczone do każdego typu pojazdu z zapłonem iskrowym. - instalacje na bazie TEC 99, Tec 99 Evolution - wtrysku ciągłego ETAGAS, - sekwencyjnego wtrysku paliwa gazowego , w tym centralki nowej generacji EVO01 - instalacje sekwencyjnego wtrysku gazu przeznaczone do wybranych jednostek z bezpośrednim wtryskiem benzyny Firma posiada Świadectwo Homologacji Sposobu montażu instalacji gazowych LPG i CNG we wszystkich typach i modelach pojazdów o nr 0012**G , wydane przez Ministerstwo Transportu i Gospodarki Morskiej w 2000 roku. Posiada również Świadectwo Homologacji na zgodność z Regulaminem R115 EKG ONZ o nr E20 115R 0001 wydane w 2006.


TARTARINI
TARTARINI
TARTARINI
TARTARINI

TARTARINI
TARTARINI
TARTARINI
TARTARINI

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta, Przelew

Dodatkowe usługi (1):

Doradztwo techniczne

Mówimy po:

polsku, angielsku, niemiecku, włosku

Data rozpoczęcia działalności:

1994

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Katowice (śląskie) Brygadzistów 82A


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

20 - 5 =

REKLAMA