Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG

ABC Autogaz Bogdan Przybylski

Obornicka 341 Poznań (wielkopolskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 606 287 814

Warsztat polecany przez:
OPTIMA

Opinie: 1

5,0

Obsługa:
5,0
Jakość usług:
5,0
Stosunek jakości do ceny:
5.0


H
HB
Polecam

5,0

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

06 czerwca 2020
Montaż instalacji gazowej

Bardzo profesjonalnie wykonana instalacja. Wszystko działa bez problemu. Serwis na bardzo wysokim poziomie i przystępne ceny. Pracownicy zawsze pomocni. Polecam bo robiłam już tam kolejne auto.


Montaż instalacji gazowej:
Przy 90 000 km
Instalacja: STAG STAG 300 6 Qmax Plus
8 pozytywnych opinii
Samochód: BMW X5 1 osób poleca ten samochód pod gazMontowane / serwisowane systemy LPG (43):

4GAS, AC, AEB, AG DGI, AGIS, ALEX, Alisei Zeta, Autogas Italia, Autronic, BRC, Bedini, Bigas, Bingo, Easyjet, Elpigaz, Emmegas, Europegas, Icom, KING, KME, Koltec, LPGTECH, Landi, Landi Renzo, Lecho, Lovato, Lovtec, Necam-Koltec, OMVL, OPTIMA, Prins, Roxi, SOLARIS, STAG, Stefanelli, Tartarini, V-tec, VSI Prins, Vialle, ZENIT, ZENIT, Zavoli, Öcotec

Montowane / serwisowane systemy CNG (18):

AC, AGIS, ALEX, Bingo, Elpigaz, KME, LPGTECH, Landi Renzo, OPTIMA, Prins, REG, STAG, Unigas, VSI Prins, Vialle, ZENIT, ZENIT, Zavoli

Godziny pracy


Akceptowane formy płatności:

Gotówka

Dodatkowe usługi (3):

Mechanika, Serwis opon, Diagnostyka komputerowa

Mówimy po:

polsku

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Poznań (wielkopolskie) Obornicka 341

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

17 - 5 =