Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG
×

zadzwoni do Ciebie

Podaj swój numer telefonu

+48          

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie na potrzeby zamówionej rozmowy telefonicznej. Administratorem danych jest operator portalu gazeo.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gazeo Paweł Stefanowski oraz warsztat . Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.


AEG Autogaz Auto Elektronika-Gaz Gorzów Wielkopolski

Koniawska 27 Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: +48 95 722 73 33

Warsztat polecany przez:
LOVATO LANDIRENZO

Opinie: 2

5,00

Obsługa:
5,00
Jakość usług:
5,00
Stosunek jakości do ceny:
5.00


R
rg
Polecam

5,00

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

12 lipca 2018
Montaż instalacji gazowej

Polecam ze szczerego serca! Zaangażowanie Obsługi - pierwsza klasa. Wszystko jest oparte na wiedzy i doświadczeniu. Oby tak dalej. Dziękuję za pomoc w założeniu i serwisie instalacji


Instalacja: Lovato Smart 4 cyl
13 pozytywnych opinii
Samochód: Renault Laguna 1 osób poleca ten samochód pod gaz

K
Kamil
Polecam

5,00

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

06 listopada 2020
Montaż instalacji gazowej

Bardzo miło i sympatycznie aż chce sie wracać polecam jak najbardziej


Montaż instalacji gazowej:
Przy 170 000 km
Instalacja: Lovato Easy Fast Direct 6 cyl
0 pozytywnych opinii
Samochód: Audi A6 1 osób poleca ten samochód pod gazAEG Autogaz Auto Elektronika-Gaz Gorzów Wielkopolski


- AUTO-GAZ MONTAŻ, SERWIS .

- ELEKTRONIKA, SILNIKI, ABS, AIRBAG, KODY USTEREK
Posiadane certyfikaty uprawniają założycieli Firmy do montażu instalacji gazowych we wszystkich modelach samochodów. Uprawnienia INSTYTUTU TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO w Warszawie Nr III/1 Początek działalności Firmy AEG wiąże się nierozerwalnie z Firmą "CAR-GAZ" z Poznania. Współpraca ta polegająca na wymianie doświadczeń, wprowadzaniu nowych rozwiązań i zaopatrzeniu w materiały trwa do dzisiaj. Firma AEG od kilku lat zajmuje się także montażem instalacji sekwencyjnych czyli najnowszej IV generacji. Już ponad 4000 samochodów zostało wyposażonych w instalacje gazowe montowane przez Firmę AEG. Dostęp do najnowszych osiągnięć w branży gazowej pozwala nam wprowadzać najnowsze rozwiązania techniczne. Wyznawana od samego początku zasada, że najważniejszy jest Klient i jego samochód obowiązuje w AEG do dzisiaj. Robimy wszystko, aby Klient wyjechał z AEG zadowolony z instalacji i obsługi.


Montowane / serwisowane systemy LPG (36):

4GAS, AC, AEB, AGIS, ALEX, Alisei Zeta, Bigas, Bingo, D.T.GAS, EMER Group, Easyjet, Elpigaz, Emmegas, Eureka, Europegas, KING, KME, LPGTECH, Landi, Landi Renzo, Lecho, Lo.gas, Lovato, OMB, OMVL, OPTIMA, REG, Romano, SOLARIS, STAG, Tartarini, V-tec, VESRSUSGAS, VSI Prins, ZENIT, Zavoli

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta

Dodatkowe usługi (2):

Elektronika, elektryka, Diagnostyka komputerowa

Mówimy po:

polsku

Data rozpoczęcia działalności:

1999

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Gorzów Wielkopolski (lubuskie) Koniawska 27


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

17 - 9 =

Gazeo
Zaloguj sie jako:
  Czytelnik
  Warsztat
  Producent
Nie pamiętam hasła Załóż konto