Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG

AEG Autogaz Auto Elektronika-Gaz Gorzów Wielkopolski

Koniawska 27 Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: +48 95 722 73 33

Warsztat polecany przez:
LOVATO LANDIRENZO

Opinie: 1

5,0

Obsługa:
5,0
Jakość usług:
5,0
Stosunek jakości do ceny:
5.0
R
rg
Polecam

5,0

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

12 lipca 2018
Montaż instalacji gazowej

Polecam ze szczerego serca! Zaangażowanie Obsługi - pierwsza klasa. Wszystko jest oparte na wiedzy i doświadczeniu. Oby tak dalej. Dziękuję za pomoc w założeniu i serwisie instalacji


Instalacja: Lovato Smart 4 cyl
9 pozytywnych opinii
Samochód: Renault Laguna 1 osób poleca ten samochód pod gazAEG Autogaz Auto Elektronika-Gaz Gorzów Wielkopolski


- AUTO-GAZ MONTAŻ, SERWIS .

- ELEKTRONIKA, SILNIKI, ABS, AIRBAG, KODY USTEREK
Posiadane certyfikaty uprawniają założycieli Firmy do montażu instalacji gazowych we wszystkich modelach samochodów. Uprawnienia INSTYTUTU TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO w Warszawie Nr III/1 Początek działalności Firmy AEG wiąże się nierozerwalnie z Firmą "CAR-GAZ" z Poznania. Współpraca ta polegająca na wymianie doświadczeń, wprowadzaniu nowych rozwiązań i zaopatrzeniu w materiały trwa do dzisiaj. Firma AEG od kilku lat zajmuje się także montażem instalacji sekwencyjnych czyli najnowszej IV generacji. Już ponad 4000 samochodów zostało wyposażonych w instalacje gazowe montowane przez Firmę AEG. Dostęp do najnowszych osiągnięć w branży gazowej pozwala nam wprowadzać najnowsze rozwiązania techniczne. Wyznawana od samego początku zasada, że najważniejszy jest Klient i jego samochód obowiązuje w AEG do dzisiaj. Robimy wszystko, aby Klient wyjechał z AEG zadowolony z instalacji i obsługi.


Montowane / serwisowane systemy LPG (37):

4GAS, AC, AEB, AG Centrum, AGIS, ALEX, Alisei Zeta, Bigas, Bingo, D.T.GAS, EMER Group, Easyjet, Elpigaz, Emmegas, Eureka, Europegas, KING, KME, LPGTECH, Landi, Landi Renzo, Lecho, Lo.gas, Lovato, OMB, OMVL, OPTIMA, REG, Romano, SOLARIS, STAG, Tartarini, V-tec, VESRSUSGAS, VSI Prins, Zavoli, Zenit

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka

Dodatkowe usługi (2):

Elektronika, elektryka, Diagnostyka komputerowa

Mówimy po:

polsku

Data rozpoczęcia działalności:

1999

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Gorzów Wielkopolski (lubuskie) Koniawska 27

Poleć znajomemu

18 - 6 =

Twoje pytanie trafi do: AEG Autogaz Auto Elektronika-Gaz Gorzów Wielkopolski

* pola wymagane


18 - 6 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

18 - 6 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: AEG Autogaz Auto Elektronika-Gaz Gorzów WielkopolskiDane kontaktowe

18 - 6 =

Umów wizytę serwisową
AEG Autogaz Auto Elektronika-Gaz Gorzów Wielkopolski

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
AEG Autogaz Auto Elektronika-Gaz Gorzów Wielkopolski

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
AEG Autogaz Auto Elektronika-Gaz Gorzów Wielkopolski

Podsumowanie

,

tel.Wróć