Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG

AUTO-MIDA-GAZ s.c.

Bohomolca 5 Dąbrowa Górnicza (śląskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: +48 32 261 20 85

Warsztat polecany przez:
STAG

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0

Brak opinii

AUTO-MIDA-GAZ s.c.

Przedsiębiorstwo Usługowe „ AUTO - MIDA - GAZ” powstało w 1993 roku. Były to początki montowania samochodowych instalacji gazowych w Polsce. Nasz zakład był pierwszym w Zagłębiu Dąbrowskim, a drugim w byłym województwie katowickim Przedsiębiorstwo AUTO - MIDA - GAZ jako jedno z pierwszych zaczęło montować do samochodów instalacje wyprodukowane według najnowszej technologii, dzięki której można zastąpić wtrysk benzyny - układem wtrysku gazu. Pracowaliśmy w jednostanowiskowym pomieszczeniu z kanałem najazdowym. Po pierwszym roku naszego istnienia na rynku autogazu otworzyliśmy stanowisko diagnostyczne, a praca samochodu zaczęła być regulowania profesjonalnie za pomocą specjalistycznych urządzeń. W miarę wzrostu zainteresowania gazem w samochodzie musieliśmy dostosować się do potrzeb klientów i zbudować nowy zakład spełniający normy Unii Europejskiej. Dziś posiadamy dwie hale wielostanowiskowe do montażu instalacji gazowych oraz dwustanowiskową halę diagnostyczno-naprawczą. Współpracujemy z czołowymi importerami instalacji gazowych w Polsce. Są to między innymi: F.H.U. CZAKRAM P.H.U.P. AUTO-GAZ MAREK MARCISZEWSKI AGS POLSKA ELPIGAZ AUTO GAZ-ŚLĄSK P.H.U. CAR-GAZ L.T.A. POLONIA KME IRENE AUTO GAZ CENTRUM Z.U.P. AUTO-GAZ Nasza firma przygotowana jest do montażu instalacji CNG. Na życzenie klienta pracujemy również w sobotę. Zapraszamy!


Montowane / serwisowane systemy LPG (29):

4GAS, AC, AEB, AG Centrum, AG DGI, AGIS, ALEX, Autronic, Bigas, Bingo, DEGAmix, Elpigaz, Europegas, KING, KME, LPGTECH, Landi, Landi Renzo, Lecho, Lovato, OPTIMA, Prins, Romano, SOLARIS diesel, STAG, Tartarini, VSI Prins, Vialle, Zenit

Montowane / serwisowane systemy CNG (1):

Elpigaz

Montowane / serwisowane systemy gazodiesla (6):

Elpigaz, AC, AG Centrum, DEGAmix, Europegas, SOLARIS diesel

AUTO-MIDA-GAZ s.c.
AUTO-MIDA-GAZ s.c.
AUTO-MIDA-GAZ s.c.
AUTO-MIDA-GAZ s.c.

AUTO-MIDA-GAZ s.c.
AUTO-MIDA-GAZ s.c.
AUTO-MIDA-GAZ s.c.

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Raty

Dodatkowe usługi (3):

Mechanika, Serwis opon, Diagnostyka komputerowa

Mówimy po:

polsku, angielsku, niemiecku, rosyjsku

Data rozpoczęcia działalności:

1993

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Dąbrowa Górnicza (śląskie) Bohomolca 5

Poleć znajomemu

10 - 2 =

Twoje pytanie trafi do: AUTO-MIDA-GAZ s.c.

* pola wymagane


10 - 2 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

10 - 2 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: AUTO-MIDA-GAZ s.c.Dane kontaktowe

10 - 2 =

Umów wizytę serwisową
AUTO-MIDA-GAZ s.c.

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
AUTO-MIDA-GAZ s.c.

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
AUTO-MIDA-GAZ s.c.

Podsumowanie

,

tel.Wróć