Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG

AUTO-MIDA-GAZ s.c.

Bohomolca 5 Dąbrowa Górnicza (śląskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: +48 32 261 20 85

Warsztat polecany przez:
STAG

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0Brak opinii

AUTO-MIDA-GAZ s.c.

Przedsiębiorstwo Usługowe „ AUTO - MIDA - GAZ” powstało w 1993 roku. Były to początki montowania samochodowych instalacji gazowych w Polsce. Nasz zakład był pierwszym w Zagłębiu Dąbrowskim, a drugim w byłym województwie katowickim Przedsiębiorstwo AUTO - MIDA - GAZ jako jedno z pierwszych zaczęło montować do samochodów instalacje wyprodukowane według najnowszej technologii, dzięki której można zastąpić wtrysk benzyny - układem wtrysku gazu. Pracowaliśmy w jednostanowiskowym pomieszczeniu z kanałem najazdowym. Po pierwszym roku naszego istnienia na rynku autogazu otworzyliśmy stanowisko diagnostyczne, a praca samochodu zaczęła być regulowania profesjonalnie za pomocą specjalistycznych urządzeń. W miarę wzrostu zainteresowania gazem w samochodzie musieliśmy dostosować się do potrzeb klientów i zbudować nowy zakład spełniający normy Unii Europejskiej. Dziś posiadamy dwie hale wielostanowiskowe do montażu instalacji gazowych oraz dwustanowiskową halę diagnostyczno-naprawczą. Współpracujemy z czołowymi importerami instalacji gazowych w Polsce. Są to między innymi: F.H.U. CZAKRAM P.H.U.P. AUTO-GAZ MAREK MARCISZEWSKI AGS POLSKA ELPIGAZ AUTO GAZ-ŚLĄSK P.H.U. CAR-GAZ L.T.A. POLONIA KME IRENE AUTO GAZ CENTRUM Z.U.P. AUTO-GAZ Nasza firma przygotowana jest do montażu instalacji CNG. Na życzenie klienta pracujemy również w sobotę. Zapraszamy!


Montowane / serwisowane systemy LPG (29):

4GAS, AC, AEB, AG DGI, AGIS, ALEX, Autronic, Bigas, Bingo, DEGAmix, Elpigaz, Europegas, KING, KME, LPGTECH, Landi, Landi Renzo, Lecho, Lovato, OPTIMA, Prins, Romano, SOLARIS diesel, STAG, Tartarini, VSI Prins, Vialle, ZENIT, ZENIT

Montowane / serwisowane systemy CNG (1):

Elpigaz

Montowane / serwisowane systemy gazodiesla (6):

Elpigaz, AC, ZENIT, DEGAmix, Europegas, SOLARIS diesel

AUTO-MIDA-GAZ s.c.
AUTO-MIDA-GAZ s.c.
AUTO-MIDA-GAZ s.c.
AUTO-MIDA-GAZ s.c.

AUTO-MIDA-GAZ s.c.
AUTO-MIDA-GAZ s.c.
AUTO-MIDA-GAZ s.c.

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Raty

Dodatkowe usługi (3):

Mechanika, Serwis opon, Diagnostyka komputerowa

Mówimy po:

polsku, angielsku, niemiecku, rosyjsku

Data rozpoczęcia działalności:

1993

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Dąbrowa Górnicza (śląskie) Bohomolca 5

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

4 + 3 =