Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG

Alma Auto Centrum Wrocław

Grabiszyńska 231 e,f Wrocław (dolnośląskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 71 333 00 43

Warsztat polecany przez:

Opinie: 1

5,0

Obsługa:
5,0
Jakość usług:
5,0
Stosunek jakości do ceny:
5.0


T
troliq
Polecam

5,0

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

23 sierpnia 2018
Montaż instalacji gazowej

Instalacja założona zgodnie ze sztuką. Auto pracuje tak jak na benzynie. Przejechałem już ponad 50 000 km bez żadnych problemów.


Montaż instalacji gazowej:
Przy 211 506 km
Instalacja: LPGTECH TECH 204
7 pozytywnych opinii
Samochód: AC A4 1 osób poleca ten samochód pod gazAlma Auto Centrum Wrocław

ALMA Autogaz to firma z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży samochodowej. Początkowo działalność firmy opierała się przede wszystkim na montażu i serwisie samochodowych instalacji gazowych – jako jedna z pierwszych firm w Polsce przeszliśmy cykl szkoleń w Zakładach Gazyfikacji Bezprzewodowej w Gdyni w zakresie montażu i serwisu instalacji LPG .

Wieloletnie doświadczenie w branży, współpraca z renomowanymi firmami zajmującymi się produkcją i dystrybucją instalacji gazowych, a także posiadanie profesjonalnych testerów diagnostycznych pozwala nam na dobranie optymalnej instalacji gazowej do każdego typu samochodu.  Posiadamy homologację wydaną przez Ministerstwo Infrastruktury uprawniające nas do profesjonalnego montażu instalacji LPG.

W naszym Auto Centrum mamy uczciwe i profesjonalne podejście do biznesu. Bardzo poważnie traktujemy satysfakcję naszych Klientów. We współpracy stawiamy na rzetelność, terminowość i życzliwość.

W 2004 roku rozszerzyliśmy zakres naszej działalności o kompleksową obsługę pojazdów samochodowych. Nowoczesne wyposażenie serwisu oraz specjalistyczne systemy diagnostyczne pozwalają nam rozwiązywać najtrudniejsze problemy techniczne, dając Państwu poczucie bezpieczeństwa i gwarancję jakości.

Oferujemy również sprzedaż części do instalacji gazowych renomowanych producentów, takich jak: LPGTECH, STAG, Tomasetto, Lovato, Prins i wielu innych

 


Montowane / serwisowane systemy LPG (11):

AC, Autronic, KME, LPGTECH, Landi, Landi Renzo, Lecho, Lovato, Prins, STAG, Tartarini

Alma Auto Centrum Wrocław
Alma Auto Centrum Wrocław
Alma Auto Centrum Wrocław
Alma Auto Centrum Wrocław

Alma Auto Centrum Wrocław
Alma Auto Centrum Wrocław

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta

Dodatkowe usługi (5):

Mechanika, Serwis opon, Elektronika, elektryka, Diagnostyka komputerowa, Klimatyzacja

Mówimy po:

polsku, angielsku, niemiecku

Data rozpoczęcia działalności:

1993

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Wrocław (dolnośląskie) Grabiszyńska 231 e,f

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

1 + 17 =