Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG

Auto-Format Autoryzowany Serwis STAG

Klonowa 1 Cielimowo (wielkopolskie)

Opinie: 1

5,0

Obsługa:
5,0
Jakość usług:
5,0
Stosunek jakości do ceny:
5.0


Z
Zbyszek
Polecam

5,0

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

21 grudnia 2018
Montaż instalacji gazowej

Profesjonalnie i sprawnie.
Tak powinno to wyglądać.


Montaż instalacji gazowej:
Przy 17 000 km
Instalacja: AC STAG 400 4 DPI A1
2 pozytywnych opinii
Samochód: Skoda Octavia 1 osób poleca ten samochód pod gazAuto-Format Autoryzowany Serwis STAG

AUTO FORMAT posiada zezwolenie wydane przez INSTYTUT TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO dzięki temu i umowom z wieloma firmami z branży gazowej i motoryzacyjnej możemy instalować w samochodach urządzenia takich firm jak: STAG,PRINS VSI, LOVATO, ZAVOLI, TOMASETTO, AUTRONIC, KME, VALTEK, MATRIX, STAKO, LOVTEC i wiele innych. W niedalekiej przyszłości planujemy również rozszerzenie oferty o instalacje gazu ziemnego (CNG). Nasza działalność nie ogranicza się jedynie do montażu i serwisu samochodowych instalacji gazowych. Zajmujemy się również naprawą samochodów, a głównie diagnostyką systemów elektronicznych w tym miedzy innymi systemów:ABS i AIR BAG. Oferta naszej firmy obejmuje przeprogramowywanie komputerów sterujących pracą silnika. Komputer nazywany ECU - "Engine Control Unit" odpowiada za parametry pracy silnika w każdych warunkach prędkości i obciążenia. Parametry pracy zapisane są w postaci tabeli i są umieszczone w pamięci ECU. Każdy nasz klient może wybrać program (SOFT lub SPORT) dostosowany do jego wymagań odnośnie dynamiki i mocy. Każdy nasz klient ma 48 godzin na sprawdzenie programu, po jego zainstalowaniu, pod względem dynamiki, zużycia paliwa, itp. -montaż instalacji gazowych (LPG) -przeglądy i regulacje instalacji gazowych -diagnostyka silników -diagnostyka układów elektronicznyc.


Montowane / serwisowane systemy LPG (16):

AC, AEB, Autronic, Elpigaz, KME, Landi, Landi Renzo, Lovato, Lovtec, OMVL, Prins, SOLARIS, STAG, Tartarini, ZENIT, Zavoli

Montowane / serwisowane systemy CNG (3):

KME, Landi Renzo, OMVL

Auto-Format Autoryzowany Serwis STAG
Auto-Format Autoryzowany Serwis STAG
Auto-Format Autoryzowany Serwis STAG
Auto-Format Autoryzowany Serwis STAG

Auto-Format Autoryzowany Serwis STAG
Auto-Format Autoryzowany Serwis STAG
Auto-Format Autoryzowany Serwis STAG
Auto-Format Autoryzowany Serwis STAG

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta, Przelew, Raty

Dodatkowe usługi (2):

Mechanika, Diagnostyka komputerowa

Mówimy po:

polsku

Data rozpoczęcia działalności:

2000

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Cielimowo (wielkopolskie) Klonowa 1

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

3 × 6 =