Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG

Auto-Format Autoryzowany Serwis STAG

Klonowa 1 Cielimowo (wielkopolskie)

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0

Brak opinii

Auto-Format Autoryzowany Serwis STAG

AUTO FORMAT posiada zezwolenie wydane przez INSTYTUT TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO dzięki temu i umowom z wieloma firmami z branży gazowej i motoryzacyjnej możemy instalować w samochodach urządzenia takich firm jak: STAG,PRINS VSI, LOVATO, ZAVOLI, TOMASETTO, AUTRONIC, KME, VALTEK, MATRIX, STAKO, LOVTEC i wiele innych. W niedalekiej przyszłości planujemy również rozszerzenie oferty o instalacje gazu ziemnego (CNG). Nasza działalność nie ogranicza się jedynie do montażu i serwisu samochodowych instalacji gazowych. Zajmujemy się również naprawą samochodów, a głównie diagnostyką systemów elektronicznych w tym miedzy innymi systemów:ABS i AIR BAG. Oferta naszej firmy obejmuje przeprogramowywanie komputerów sterujących pracą silnika. Komputer nazywany ECU - "Engine Control Unit" odpowiada za parametry pracy silnika w każdych warunkach prędkości i obciążenia. Parametry pracy zapisane są w postaci tabeli i są umieszczone w pamięci ECU. Każdy nasz klient może wybrać program (SOFT lub SPORT) dostosowany do jego wymagań odnośnie dynamiki i mocy. Każdy nasz klient ma 48 godzin na sprawdzenie programu, po jego zainstalowaniu, pod względem dynamiki, zużycia paliwa, itp. -montaż instalacji gazowych (LPG) -przeglądy i regulacje instalacji gazowych -diagnostyka silników -diagnostyka układów elektronicznych -chip tunning


Montowane / serwisowane systemy LPG (16):

AC, AEB, Autronic, Elpigaz, KME, Landi, Landi Renzo, Lovato, Lovtec, OMVL, Prins, SOLARIS, STAG, Tartarini, Zavoli, Zenit

Montowane / serwisowane systemy CNG (3):

KME, Landi Renzo, OMVL

Auto-Format Autoryzowany Serwis STAG
Auto-Format Autoryzowany Serwis STAG
Auto-Format Autoryzowany Serwis STAG
Auto-Format Autoryzowany Serwis STAG

Auto-Format Autoryzowany Serwis STAG
Auto-Format Autoryzowany Serwis STAG
Auto-Format Autoryzowany Serwis STAG
Auto-Format Autoryzowany Serwis STAG

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Przelew, Raty

Dodatkowe usługi (2):

mechanika, diagnostyka komputerowa

Mówimy po:

polsku

Data rozpoczęcia działalności:

2000

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Cielimowo (wielkopolskie) Klonowa 1

Poleć znajomemu

6 + 6 =

Twoje pytanie trafi do: Auto-Format Autoryzowany Serwis STAG

* pola wymagane


6 + 6 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

6 + 6 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: Auto-Format Autoryzowany Serwis STAGDane kontaktowe

6 + 6 =

Umów wizytę serwisową
Auto-Format Autoryzowany Serwis STAG

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
Auto-Format Autoryzowany Serwis STAG

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
Auto-Format Autoryzowany Serwis STAG

Podsumowanie

,

tel.Wróć