Szukaj
REKLAMA
LPG

Auto Gaz Browko

Bursztynowa 2a Strzelce Opolskie (opolskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 607 620 395

Warsztat polecany przez:
STAG

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0Brak opinii

Auto Gaz Browko

Firma Browko zapoczątkowała swoja działalność w kwietniu 1993 roku. Od początku zajmowaliśmy się montażem oraz serwisem instalacji gazowych w samochodach napędzanych silnikami benzynowymi.

W 1994 roku rozszerzyliśmy działalność o sprzedaż gazu płynnego do samochodów oraz butli z gazem propan butan. Od tego czasu  poszerzamy swoja wiedze i zdobywamy coraz większe doświadczenie, bierzemy udział  w warsztatach, konferencjach oraz szkoleniach, dzięki czemu świadczone przez nas usługi są najwyższej jakości.

Firma rozwija się, oferując swoje usługi w nowoczesnym warsztacie, wyposażonym w sprzęt najnowszych technologii. W naszym sklepie, znajda Państwo podstawowe części oraz akcesoria do samochodów osobowych. 

 

 


Montowane / serwisowane systemy LPG (1):

AC

Montowane / serwisowane systemy gazodiesla (1):

AC

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 18:00
Sobota: 7:00 - 13:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta, Raty

Dodatkowe usługi (4):

Mechanika, Elektronika, elektryka, Diagnostyka komputerowa, Klimatyzacja

Mówimy po:

polsku, angielsku, rosyjsku

Data rozpoczęcia działalności:

1993

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Strzelce Opolskie (opolskie) Bursztynowa 2a

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

7 × 6 =