Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG

Auto Gaz CITO - Montaż LPG Wrocław

Na ostatnim gorszy 112 Wrocław (dolnośląskie)

Opinie: 3

5,0

Obsługa:
5,0
Jakość usług:
5,0
Stosunek jakości do ceny:
5.0


L
lecho
Polecam

5,0

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

29 kwietnia 2019
Montaż instalacji gazowej

Instalacja gazowa bezbłędnie współpracuje z fabrycznym systemem sterowania silnikiem. Płynne przyłączenie pomiędzy paliwami, niskie zużycie gazu, wysoka dynamika auta.
Schludny montaż, wiązki elektryczne ładnie ułożone i fachowo przymocowane. Pracownicy korzystają z urządzeń diagnostycznych wysokiej klasy. Według mojej oceny, bardzo dobry punkt montażu instalacji gazowych, w którym pracują ogarnięci elektromechanicy.


Montaż instalacji gazowej:
Przy 2 700 km
Instalacja: ZENIT ZENIT Blue Box OBD 4 cyl
1 pozytywnych opinii
Samochód: Fiat 500L 1 osób poleca ten samochód pod gaz

M
Marek
Polecam

5,0

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

29 listopada 2018
Montaż instalacji gazowej

Instalacja Zenit OBD. Montaż instalacji oraz obsługa na wysokim poziomie.


Samochód: Ford Fusion 1 osób poleca ten samochód pod gaz

 
Mikołaj
Polecam

5,0

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

05 lipca 2018
Montaż instalacji gazowej

CITO Auto Serwis to Autoryzowany warsztat montażu instalacji gazowych AUTO Gaz Centrum. Instalacja gazowa zamontowana schludnie, podzespoły wysokiej klasy, miła obsługa.

Auto Gaz CITO - Montaż LPG Wrocław

Znaczna różnica pomiędzy cenami benzyny i gazu LPG powoduje, iż coraz więcej kierowców decyduje się na montaż instalacji gazowej. Pozwala to już w pierwszym roku użytkowania zaoszczędzić spore sumy wydawane na paliwo, a przy tym jest to rozwiązanie ekologiczne i całkowicie nieszkodliwe dla silnika i osiągów twojego pojazdu. Montowane i serwisowane marki : LOVATO,Elpigaz, BRC, KME, AG CENTRUM, AC, Car-Gaz Firma zrzeszona w sieci: Elpigaz, Ag Centrum, LTA Polonia, AGS Polska, Car-Gaz

Montaż instalacji do silników DIESLA


Montowane / serwisowane systemy LPG (8):

AC, Elpigaz, KME, LPGTECH, SOLARIS diesel, STAG, ZENIT, ZENIT

Montowane / serwisowane systemy gazodiesla (3):

ZENIT, ZENIT, SOLARIS diesel

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta, Raty

Mówimy po:

polsku, angielsku

Data rozpoczęcia działalności:

2000

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Wrocław (dolnośląskie) Na ostatnim gorszy 112

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

1 + 11 =