Szukaj
REKLAMA
LPG
×

zadzwoni do Ciebie

Podaj swój numer telefonu

+48          

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie na potrzeby zamówionej rozmowy telefonicznej. Administratorem danych jest operator portalu gazeo.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gazeo Paweł Stefanowski oraz warsztat . Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.


Auto Gaz Śląsk

Brygadzistów 82A Katowice (śląskie)

Opinie: 3

5,00

Obsługa:
5,00
Jakość usług:
5,00
Stosunek jakości do ceny:
5.00


W
wernicki
Polecam

5,00

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

21 stycznia 2020
Montaż instalacji gazowej

Obsługa doskonała, potrafią doradzić, mam system Vialle i wszystko działa jak należy. Silnik pracuje dobrze, ceny mają w porządku, a instalacja jest serwisowana raz do roku i wszystko działa prawidłowo, polecam.


Instalacja: Vialle LiquidSi 8 cyl
1 pozytywnych opinii
Samochód: Audi A3 1 osób poleca ten samochód pod gaz

M
mojrr
Polecam

5,00

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

20 lutego 2020
Montaż instalacji gazowej

Ucieszyłem się z informacji, że posiadają innowacyjne systemy instalacji LPG, mi najbardziej odpowiadał Tartarini i taki też mi zamontowano. Samochód działa super, z silnikiem nie mam żadnych problemów, polecam.


Montaż instalacji gazowej:
Przy 1 000 km
Instalacja: Tartarini EVO 2-3-4 cyl
1 pozytywnych opinii
Samochód: Alfa Romeo Giulia 1 osób poleca ten samochód pod gaz

 
Wojtek
Polecam

5,00

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

30 sierpnia 2019
Montaż instalacji gazowej

Instalacja Tartarini poprawnie współpracuje z silnikiem przez co spadki mocy są nieodczuwalne. Przyjazna obsługa na miejscu i jakościowy serwis.

Auto Gaz Śląsk

Firma Auto Gaz Śląsk istnieje od 1994 roku , reprezentuje na rynku polskim włoską firmę Tartarini. Firma Tartarini istniejąca od 1942 roku jest wiodącym producentem elementów instalacji gazowych LPG i CNG. W ofercie posiadamy elementy oraz zestawy instalacji gazowych LPG i CNG przeznaczone do każdego typu pojazdu z zapłonem iskrowym: - instalacje tradycyjne na bazie TEC 99, - instalację wtrysku ciągłego ETAGAS -instalacje sekwencyjnego wtrysku fazowego paliwa gazowego w tym również centralki nowej generacji EVO01. - instalacje sekwencyjnego wtrysku gazu przeznaczone do wybranych jednostek wyposażonych w systemy bezpośredniego wtrysku benzyny. Serwis działa zgodnie z uzyskanym Certyfikatem ISO 9001-2008. Zdobyte doświadczenie oraz posiadane nowoczesne zaplecze techniczne gwarantuje wykonie usług na technicznie wysokim poziomie. Zapraszamy ! Montaż samochodowych instalacji gazowych LPG i CNG firmy Tartarini. Diagnostyka silników, kasowanie błędów . Diagnostyka i naprawa układów benzynowych. Diagnostyka i naprawa układów zapłonowych , Diagnostyka i naprawa instalacji gazowych wszystkich marek i typów.


Montowane / serwisowane systemy LPG (2):

Tartarini, Vialle

Montowane / serwisowane systemy CNG (1):

Tartarini

Auto Gaz Śląsk
Auto Gaz Śląsk
Auto Gaz Śląsk
Auto Gaz Śląsk

Auto Gaz Śląsk
Auto Gaz Śląsk
Auto Gaz Śląsk
Auto Gaz Śląsk

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka

Dodatkowe usługi (3):

Elektronika, elektryka, Diagnostyka komputerowa, Klimatyzacja

Mówimy po:

polsku, angielsku, niemiecku, włosku

Data rozpoczęcia działalności:

1994

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Katowice (śląskie) Brygadzistów 82A


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

3 × 9 =

Gazeo
Zaloguj sie jako:
  Czytelnik
  Warsztat
  Producent
Nie pamiętam hasła Załóż konto