Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG

Autogaz Wrocław Wieczorek Wojciech

Lutyńska 42 Wrocław (dolnośląskie)

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0Brak opinii

Autogaz Wrocław Wieczorek Wojciech

Warsztat znajduje sie na końcu osiedla Żar - Wrocław


Montowane / serwisowane systemy LPG (15):

AC, AGIS, BRC, KME, LPGTECH, Lecho, Lovato, OMVL, OPTIMA, Romano, STAG, Unigas, ZENIT, ZENIT, Zavoli

Montowane / serwisowane systemy gazodiesla (10):

KME, OMVL, Lovato, ZENIT, AC, STAG, Zavoli, ZENIT, LPGTECH, OPTIMA

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00
Sobota: nieczy -
Niedziela: nieczy -

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Przelew, Raty

Dodatkowe usługi (1):

Mechanika

Mówimy po:

polsku

Data rozpoczęcia działalności:

2006

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Wrocław (dolnośląskie) Lutyńska 42

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

18 - 2 =