Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG

DARGAZ Dariusz Smuniewski, Krystyna Smuniewska Sp.j.

Węgrowska 12 Sokołów Podlaski (mazowieckie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 25 787 73 23

Warsztat polecany przez:
STAG LOVATO LANDIRENZO

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0

Brak opinii

DARGAZ Dariusz Smuniewski, Krystyna Smuniewska Sp.j.

Firma Dargaz powstała w 1998 roku od samego początku zajmuje się adaptacją samochodów do zasilania gazem LPG. Jest jedną z pierwszych firm w tej branży działającej na terenie dawnego województwa siedleckiego Dzięki bogatemu doświadczeniu , doskonałej znajomości układów wtrysku benzyny jesteśmy w stanie zaadoptować każdy nowoczesny samochód do zasilania gazem płynnym LPG. Wieloletnie doświadczenie w branży i znajomość poszczególnych marek samochodów oraz współpraca z renomowanymi firmami zajmującymi się układami sterowania benzyny, a także posiadanie profesjonalnego sprzętu diagnostycznego ułatwi dobranie odpowiedniej instalacji do każdego samochodu .Wykwalifikowana załoga jest dostępna do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz 8-16 i w sobote 8-12 i chętnie udzieli odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania Zapraszamy również na badania techniczne samochodów do 3,5 ton na Stacje Kontroli Pojazdów pod patronatem ITS - Instytutu Transportu Samochodowego •Profesjonalny montaż AUTOGAZ w samochodach wszystkich typów •SERWIS LPG •Stacja Kontroli Pojazdów pod patronatem ITS •Wtrysk gazu •Stacja paliw i LPG


Montowane / serwisowane systemy LPG (6):

AC, Elpigaz, KME, Landi Renzo, STAG, VESRSUSGAS

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00
Sobota: 8:00 - 12:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta

Dodatkowe usługi (3):

Serwis opon, Diagnostyka komputerowa, Stacja Kontroli Pojazdów

Mówimy po:

polsku

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Sokołów Podlaski (mazowieckie) Węgrowska 12

Poleć znajomemu

13 - 5 =

Twoje pytanie trafi do: DARGAZ Dariusz Smuniewski, Krystyna Smuniewska Sp.j.

* pola wymagane


13 - 5 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

13 - 5 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: DARGAZ Dariusz Smuniewski, Krystyna Smuniewska Sp.j.Dane kontaktowe

13 - 5 =

Umów wizytę serwisową
DARGAZ Dariusz Smuniewski, Krystyna Smuniewska Sp.j.

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
DARGAZ Dariusz Smuniewski, Krystyna Smuniewska Sp.j.

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
DARGAZ Dariusz Smuniewski, Krystyna Smuniewska Sp.j.

Podsumowanie

,

tel.Wróć