Szukaj

« Powrót

DRETAN Gabriela Pająk

Pocztowa 87 Tanowo (zachodniopomorskie)

Opinie: 1

5,0

Obsługa:
5,0
Jakość usług:
5,0
Stosunek jakości do ceny:
5.0


K
KamiN
Polecam

5,0

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

27 sierpnia 2018
Montaż instalacji gazowej

Wizyta w tym zakładzie na początku roku. Montaż instalacji LPG do Jeep Commander 3.7. Zamontowana instalacja BRC SQ P&D. Zakład z polecenia. Jeden z lepszych w województwie i to nie tylko moja opinia. Sam montaż bez zarzutu. Przy tak dużym silniku, nie widać utraty mocy. Na LPG przechodzi bez problemu, można wkręcić spokojnie na wysokie obroty. Nawet przy bardzo dynamicznej jeździe nie wraca na Pb. Dobra instalacja, dobrze zamontowana i wystrojona.

DRETAN Gabriela Pająk

Firma działa nieprzerwanie od 1993 roku. Jesteśmy pionierami instalacji LPG w rejonie zachodniopomorskim oraz w Polsce. Liczba zamontowanych przez nas urządzeń wynosi ponad 3 tysiące. Montujemy instalacje do pojazdów osobowych i ciężarowych, gaźnikowych oraz z wtryskiem. Rozpiętość cenowa uzależniona jest od rodzaju pojazdu i stopnia dokonywanych zmian.

Posiadamy Certyfikaty na montaż sekwencyjnego wtrysku gazu do nowoczesnych silników z wtryskiem wielopunktowym.

Jako ciekawostkę możemy podać, że najstarszym samochodem w którym wykonywaliśmy instalację gazową był 30-letni Amerykanin, a najmłodszym 2-tygodniowy pojazd z przebiegiem 44 km.

Dysponujemy w naszym warsztacie sprzętem do diagnostyki gazowej i kontroli silnika. Oczywiście prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalacji gazowych. Wykonujemy również naprawy samochodów z instalacjami gazowymi nie montowanymi w naszym zakładzie. Służymy pełną pomocą, informacjami oraz instruktażem.

Należymy do ogólnopolskiej sieci ELPIGAZ i BRC, skąd otrzymujemy na bieżąco aktualne informacje na temat najnowszych osiągnięć w dziedzinie LPG.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY !


Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Przelew, Raty

Mówimy po:

polsku, angielsku, niemiecku, rosyjsku

Data rozpoczęcia działalności:

1993

Tanowo (zachodniopomorskie) Pocztowa 87

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

6 × 8 =