Szukaj

Delta Auto Gaz

Wybrzeże Gdyńskie 2 Warszawa (mazowieckie)

Opinie: 1

5,0

Obsługa:
5,0
Jakość usług:
5,0
Stosunek jakości do ceny:
5.0
E
Endriu
Polecam

5,0

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

06 lutego 2019
Serwis instalacji gazowej

Mitsubishi Lancer 2011r. Silnik 1.5 16v 4a91. Zestrojony od obrotów jałowych po prędkość maksymalną. Za każdym razem Chłopaki dają z siebie 100% i dzięki takiemu podejściu klient również jest zadowolony.K
Koszykarz
Polecam

5,0

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

16 października 2018
Montaż instalacji gazowej

Konkretnie i sprawnie. Wszystko zainstalowane, tak jak wstępnie było ustalane. Spokojne i rzeczowe wyjaśnienie zasad obsługi instalacji i tego na co zwracać uwagę, co w moim przypadku było bardzo potrzebne, bo to moje pierwsze auto z instalacja gazową.


Instalacja: ALEX OPTIMA NANO 4 cyl
19 pozytywnych opinii
Samochód: Opel Meriva 1 osób poleca ten samochód pod gazDelta Auto Gaz

Montaż, serwis, naprawa instalacji gazowych w samochodach osobowych.
Obsługujemy instalacje firm:
KME, STAG, LPGTECH, ELPIGAZ, OPTIMA, TARTARINI, LOVATO, OMVL, BIGAZ, AUTRONIC, ZAVOLI, 4GAS, A.E.B., VERSUS, AGC, AG, AGIS, DT GAS SYSTEM,LECHO,LANDI RENZO,BRC i innych.

Firma została założona w 1996r., nieustannie działa na rynku motoryzacyjnym. Dysponujemy bogatym doświadczeniem i oferujemy szeroki zakres usług.


Montowane / serwisowane systemy LPG (35):

4GAS, AC, AEB, AGIS, ALEX, BRC, Bedini, Bigas, Bingo, D.T.GAS, Elpigaz, Emmegas, Eureka, Europegas, KING, KME, LPGTECH, Landi, Landi Renzo, Lecho, Lovato, Lovtec, OMB, OMVL, OPTIMA, Prins, Romano, Roxi, STAG, Tartarini, V-tec, VESRSUSGAS, Zavoli, Zenit, Zenit

Godziny pracy


Akceptowane formy płatności:

Gotówka

Dodatkowe usługi (5):

Mechanika, Serwis opon, Elektronika, elektryka, Diagnostyka komputerowa, Klimatyzacja

Mówimy po:

polsku

Data rozpoczęcia działalności:

1996

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Warszawa (mazowieckie) Wybrzeże Gdyńskie 2

Poleć znajomemu

2 × 8 =

Twoje pytanie trafi do: Delta Auto Gaz

* pola wymagane


2 × 8 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

2 × 8 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: Delta Auto GazDane kontaktowe

2 × 8 =

Umów wizytę serwisową
Delta Auto Gaz

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
Delta Auto Gaz

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
Delta Auto Gaz

Podsumowanie

,

tel.Wróć