Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG

FILARTECH Maciej Nowakowski

Żeligowskiego 46 Łódź (łódzkie)

Opinie: 1

5,0

Obsługa:
5,0
Jakość usług:
5,0
Stosunek jakości do ceny:
5.0


A
Adam
Polecam

5,0

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

13 lutego 2020
Montaż instalacji gazowej

Zachęcony ilością pozytywnych komentarzy na LPG Forum, zaufałem Panu Maćkowi i nie żałuję.
Zdecydowanie mogę przyznać, iż jest to prawdziwy fachowiec, a nie gazownik z przymusu. Bardzo duża skarbnica wiedzy i umiejętność wykorzystania jej w praktyce.
Oprócz montażu w moim samochodzie, poprawił też instalacje po pseudo fachowcu w samochodzie mojej żony.

FILARTECH Maciej Nowakowski

Witam

Firma FILARTECH specjalizuje się w montażu,modernizacji oraz serwisie instalacji LPG.

Doświadczenie dotychczas zdobyte podczas pracy pozwala na bezproblemową konwersję aut w tym aut dużej mocy oraz nietypowych projektów.

 


Montowane / serwisowane systemy LPG (20):

4GAS, AC, AEB, AGIS, ALEX, Acon, BRC, Bingo, Europegas, KING, KME, LPGTECH, Landi Renzo, Lovato, OMVL, OPTIMA, STAG, Tartarini, ZENIT, ZENIT

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Przelew, Raty

Dodatkowe usługi (2):

Elektronika, elektryka, Diagnostyka komputerowa

Mówimy po:

polsku

Data rozpoczęcia działalności:

2010

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Łódź (łódzkie) Żeligowskiego 46

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

6 - 4 =