Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG

GAZ-ELEK Maciej Zinka

Klonowa 7 KOKOSZKOWY Starogard Gdański (pomorskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 504271731

Warsztat polecany przez:
KME

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0

Brak opinii

GAZ-ELEK Maciej Zinka

Jesteśmy firmą już 14 lat na rynku,

Oto czym pokrótce się zajmujemy:

  • Profesjonalny montaż i serwis instalacji gazowych z gwarancją do 2 lat i bez limitów kilometrów.
  • Montaż auto-alarmów, immobilajzerów, centralnych zamków, blokad skrzyń biegów Bear-Lock.
  • Komputerowa diagnostyka układów elektronicznych samochodu
  • Dysponujemy szerokim zakresem testerów i przyżądów diagnostycznych pozwalających na kompleksową diagnostykję wielu znanych marek.
  • Posiadamy oryginalny system diagnostyczny Peugeot - Citroen i Renault pozwalający na kompleksową diagnostykę i programowanie.
  • Profesjonalny chiptuning.
  • Usuwanie filtra cząstek stałych (FAP/DPF)
  • Wyłączanie AD-BLUE katalizatorów SCR
  • Wyłączenie NOX i zaworów EGR

Montujemy wysokiej klasy instalacje gazowe firmy KME NEVO SKY DIRECT do bezpośredniego wtrysku benzyny (FSI, TSI, HPI, GDI, ....).                                                                                                                

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu w elektronice samochodowej możemy w układach DIRECT zwiększyć moc silnika oraz automatycznej skrzyni biegów. Po zamontowaniu uniwersalnej instalacji NEVO SKY DIRECT będzie można cieszyć się świetnymi osiągami auta.

 

Warsztat prowadzony z wieloletnim doświadczeniem. Odbywanie ciągłości szkoleń prowadzonych przez renomowane firmy oraz bieżące inwestycje w sprzęt pozwalają nam na sumienne, dokładne i profesjonalne wykonywanie usług.

 

Zlecając swój pojazd do naprawy bądź modyfikacji pamiętajcie Państwo że tylko wykwalifikowany personel oraz wysokiej jakości sprzęt są w stanie w dzisiejszych czasach elektroniki profesjonalnie wykonać usługę. Aby móc się o tym przekonać zapraszamy do naszego warsztatu.

Nasza firma z wieloletnim doświadczeniem zajmuje się profesjonalnym chiptuningiem, świadczymy specjalistyczne usługi w zakresie elektromechaniki, oraz posiadamy serwis Diesla. Wiedza i umiejętności, które zdobywaliśmy przez lata w pracy (z elektryką , elektroniką , oprogramowaniem, układami common rail) zostały ubogacone w kosztowne szkolenia. Pozwalają one naszemu zespołowi pracowników podnosić swoje kwalifikacje by być cały czas na bieżąco z bardzo szybko rozwijającą się technologią. W ten sposób ranga naszych usług cały czas jest na możliwie najwyższym poziomie . Do każdego egzemplarza samochodu dopracowujemy z osobna, z zachowaniem bezpieczeństwa program sterujący, który zostaje również dopasowany do oczekiwań klienta. Pracujemy tylko na najlepszym oryginalnym, certyfikowanym sprzęcie i oprogramowaniu. Większość modyfikacji wykonujemy bezinwazyjnie poprzez złącze diagnostyczne OBD. Dlatego nasi klienci mają pewność że ich sterownik nie zostanie uszkodzony.

Dzięki wysokiej jakości naszych usług wszystkie modyfikowane samochody jeżdżą długo i bezawaryjnie a ich właściciele wracają do nas swoimi nowymi nabytkami.

Jesteśmy firmą zajmującą się szeroko pojętą elektroniką samochodową. Oferujemy m.in. chiptuning, usuwanie DPF, EGR, Sond, NOx, AdBlue itd.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą;

WWW.TUNING-DPF.PL

WWW.GAZ-ELEK.PL


Montowane / serwisowane systemy LPG (9):

AC, AGIS, ALEX, Elpigaz, KME, LPGTECH, OPTIMA, Prins, STAG

GAZ-ELEK Maciej Zinka
GAZ-ELEK Maciej Zinka
GAZ-ELEK Maciej Zinka
GAZ-ELEK Maciej Zinka

GAZ-ELEK Maciej Zinka
GAZ-ELEK Maciej Zinka
GAZ-ELEK Maciej Zinka
GAZ-ELEK Maciej Zinka

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta, Raty

Mówimy po:

polsku

Data rozpoczęcia działalności:

2004

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Starogard Gdański (pomorskie) Klonowa 7 KOKOSZKOWY

Poleć znajomemu

7 + 6 =

Twoje pytanie trafi do: GAZ-ELEK Maciej Zinka

* pola wymagane


7 + 6 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

7 + 6 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: GAZ-ELEK Maciej ZinkaDane kontaktowe

7 + 6 =

Umów wizytę serwisową
GAZ-ELEK Maciej Zinka

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
GAZ-ELEK Maciej Zinka

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
GAZ-ELEK Maciej Zinka

Podsumowanie

,

tel.Wróć