Szukaj

« Powrót
×

zadzwoni do Ciebie

Podaj swój numer telefonu

+48          

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie na potrzeby zamówionej rozmowy telefonicznej. Administratorem danych jest operator portalu gazeo.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gazeo Paweł Stefanowski oraz warsztat . Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.


GAZ-ELEK Maciej Zinka

Klonowa 7 KOKOSZKOWY Starogard Gdański (pomorskie)

Opinie: 2

4,85

Obsługa:
4,50
Jakość usług:
5,00
Stosunek jakości do ceny:
5.00


L
lider00023
Polecam

5,00

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

25 maja 2021
Montaż instalacji gazowej

Polecam, bardzo miła i profesjonalna obsługa. Mimo że w moim lexusie GS 300 miną już rok jak nim jeżdżę na lpg i chodzi bez zarzutów to przy przeglądach które wynikają z przebiegu kilometrów zawsze proponują jakieś nowe rozwiązania- oprogramowania bez ponoszonych kosztów. POLECAM


Montaż instalacji gazowej:
Przy 119 000 km
Instalacja: KME NEVO-SKY Direct 6 cyl
1 pozytywnych opinii
Samochód: Lexus GS 1 osób poleca ten samochód pod gaz

E
elegands
Polecam

4,70

Obsługa: 4

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

24 maja 2021
Montaż instalacji gazowej

Po ponad rocznym użytkowaniu jestem zadowolony, serwisy zgodnie z zaleceniem co około 10 tys km.
Fakt, może znalazłbym taniej, ale chyba nie warto szukać drobnych oszczędności kosztem solidności wykonania.
Na czas montażu otrzymałem auto zastepcze. Wszystko miałem sprawdzone, a przy odbieraniu auta o wszystkim zostałem poinformowany. Instalacja sprawuje się bez zarzutów (do tej pory przejechałem ponad 55 tys km).
Polecam zdecydowanie.


Montaż instalacji gazowej:
Przy 112 000 km
Instalacja: KME NEVO-SKY Direct 6 cyl RL
1 pozytywnych opinii
Samochód: Mercedes-Benz E-klasa 1 osób poleca ten samochód pod gazGAZ-ELEK Maciej Zinka

Jesteśmy firmą już 14 lat na rynku,

Oto czym pokrótce się zajmujemy:

  • Profesjonalny montaż i serwis instalacji gazowych z gwarancją do 2 lat i bez limitów kilometrów.
  • Montaż auto-alarmów, immobilajzerów, centralnych zamków, blokad skrzyń biegów Bear-Lock.
  • Komputerowa diagnostyka układów elektronicznych samochodu
  • Dysponujemy szerokim zakresem testerów i przyżądów diagnostycznych pozwalających na kompleksową diagnostykję wielu znanych marek.
  • Posiadamy oryginalny system diagnostyczny Peugeot - Citroen i Renault pozwalający na kompleksową diagnostykę i programowanie.
  • Profesjonalny chiptuning.
  • Usuwanie filtra cząstek stałych (FAP/DPF)
  • Wyłączanie AD-BLUE katalizatorów SCR
  • Wyłączenie NOX i zaworów EGR

Montujemy wysokiej klasy instalacje gazowe firmy KME NEVO SKY DIRECT do bezpośredniego wtrysku benzyny (FSI, TSI, HPI, GDI, ....).                                                                                                                

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu w elektronice samochodowej możemy w układach DIRECT zwiększyć moc silnika oraz automatycznej skrzyni biegów. Po zamontowaniu uniwersalnej instalacji NEVO SKY DIRECT będzie można cieszyć się świetnymi osiągami auta.

 

Warsztat prowadzony z wieloletnim doświadczeniem. Odbywanie ciągłości szkoleń prowadzonych przez renomowane firmy oraz bieżące inwestycje w sprzęt pozwalają nam na sumienne, dokładne i profesjonalne wykonywanie usług.

 

Zlecając swój pojazd do naprawy bądź modyfikacji pamiętajcie Państwo że tylko wykwalifikowany personel oraz wysokiej jakości sprzęt są w stanie w dzisiejszych czasach elektroniki profesjonalnie wykonać usługę. Aby móc się o tym przekonać zapraszamy do naszego warsztatu.

Nasza firma z wieloletnim doświadczeniem zajmuje się profesjonalnym chiptuningiem, świadczymy specjalistyczne usługi w zakresie elektromechaniki, oraz posiadamy serwis Diesla. Wiedza i umiejętności, które zdobywaliśmy przez lata w pracy (z elektryką , elektroniką , oprogramowaniem, układami common rail) zostały ubogacone w kosztowne szkolenia. Pozwalają one naszemu zespołowi pracowników podnosić swoje kwalifikacje by być cały czas na bieżąco z bardzo szybko rozwijającą się technologią. W ten sposób ranga naszych usług cały czas jest na możliwie najwyższym poziomie . Do każdego egzemplarza samochodu dopracowujemy z osobna, z zachowaniem bezpieczeństwa program sterujący, który zostaje również dopasowany do oczekiwań klienta. Pracujemy tylko na najlepszym oryginalnym, certyfikowanym sprzęcie i oprogramowaniu. Większość modyfikacji wykonujemy bezinwazyjnie poprzez złącze diagnostyczne OBD. Dlatego nasi klienci mają pewność że ich sterownik nie zostanie uszkodzony.

Dzięki wysokiej jakości naszych usług wszystkie modyfikowane samochody jeżdżą długo i bezawaryjnie a ich właściciele wracają do nas swoimi nowymi nabytkami.

Jesteśmy firmą zajmującą się szeroko pojętą elektroniką samochodową. Oferujemy m.in. chiptuning, usuwanie DPF, EGR, Sond, NOx, AdBlue itd.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą;

WWW.TUNING-DPF.PL

WWW.GAZ-ELEK.PL


Montowane / serwisowane systemy LPG (9):

AC, AGIS, ALEX, Elpigaz, KME, LPGTECH, OPTIMA, Prins, STAG

GAZ-ELEK Maciej Zinka
GAZ-ELEK Maciej Zinka
GAZ-ELEK Maciej Zinka
GAZ-ELEK Maciej Zinka

GAZ-ELEK Maciej Zinka
GAZ-ELEK Maciej Zinka
GAZ-ELEK Maciej Zinka
GAZ-ELEK Maciej Zinka

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta, Raty

Mówimy po:

polsku

Data rozpoczęcia działalności:

2004

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Starogard Gdański (pomorskie) Klonowa 7 KOKOSZKOWY


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

4 × 4 =

Gazeo
Zaloguj sie jako:
  Czytelnik
  Warsztat
  Producent
Nie pamiętam hasła Załóż konto