Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG
×

zadzwoni do Ciebie

Podaj swój numer telefonu

+48          

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie na potrzeby zamówionej rozmowy telefonicznej. Administratorem danych jest operator portalu gazeo.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gazeo Paweł Stefanowski oraz warsztat . Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.


GC AUTOGAZ LPG Montaż CZELADŹ

Spacerowa 1D Czeladź (śląskie)

Opinie: 5

4,80

Obsługa:
4,60
Jakość usług:
5,00
Stosunek jakości do ceny:
4.80


K
Katarzyna Romiszewska
Polecam

5,00

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

30 sierpnia 2018
Montaż instalacji gazowej

Korzystam z usług tego serwisu od lat. Wszystkie ostatnie 3 nasze auta (Mercedes 190, Honda Civic, Chrysler Town&Country) miały instalacje montowane w GC Autogaz i z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat i stale go polecam. Pan Wojciech i Pan Piotr mają ogromną wiedzę nie tylko na temat instalacji gazowych, ale również na temat chyba wszystkich zagadnień związanych z motoryzacją. Zawsze doradzą, a czasami nawet odradzą jeśli coś się nie opłaca lub nie będzie działać poprawnie. Nie naciągają klientów na instalacje na siłę, szczerze mówią co jest technologicznie możliwe, a co nie. Dużym dla mnie plusem jest również to, że warsztat posiada hamownię podwoziową, dzięki której są w stanie dokładnie sprawdzić i zestroić zamontowaną instalację. Mało który warsztat może się pochwalić takimi możliwościami. Wszystkie serwisy przebiegały sprawnie.


Samochód: Chrysler Town and Country 1 osób poleca ten samochód pod gaz

W
Wojciech
Polecam

5,00

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

12 marca 2019
Montaż instalacji gazowej

Rewelacja ,kalibracja silnika na hamowni podwoziowej , pomiar mocy , szybko i sprawnie , instalacja działa perfekcyjnie .


Montaż instalacji gazowej:
Przy 1 500 km
Instalacja: Vialle LiquidSi 4 cyl
1 pozytywnych opinii
Samochód: Jeep Renegade 1 osób poleca ten samochód pod gaz

 
Przemyslaw
Polecam

5,00

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

09 sierpnia 2018
Montaż instalacji gazowej

powiem tylko tyle - K....A nareszcie trafilem na prof warsztat. 3 lata nerwo, nierownej pracy itp. Yeraz v6 chodzi jak marzenie.


Montaż instalacji gazowej:
Przy 400 km
Instalacja: STAG STAG 300 8 Qmax Plus
3 pozytywnych opinii
Samochód: Mazda CX-9 1 osób poleca ten samochód pod gaz

O
Oxygene
Polecam

4,70

Obsługa: 4

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

05 listopada 2018
Montaż instalacji gazowej

Mogę polecić ten warsztat do doboru i montażu instalacji LPG


Montaż instalacji gazowej:
Przy 169 000 km
Instalacja: Elpigaz Stella OBD Exclusive 5-6-8 cyl
1 pozytywnych opinii
Samochód: Ford S-Max 1 osób poleca ten samochód pod gaz

P
Paweł
Polecam

4,30

Obsługa: 4

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 4

24 maja 2021
Montaż instalacji gazowej

Wszystko dobrze. Obsługa ok. Samochód zastępczy


Montaż instalacji gazowej:
Przy 12 000 km
Instalacja: KME NEVO-SKY Max 4 cyl
7 pozytywnych opinii
Samochód: Opel Astra 2 osób poleca ten samochód pod gazGC AUTOGAZ LPG Montaż CZELADŹ

Przedsiębiorstwo o nazwie GC AUTOGAZ S.C. powstało z połączenia dwóch najbardziej doświadczonych firm w branży, działających na południu Polski. Połączona została firma Auto-Reno, pionier w dziedzinie zasilania samochodów LPG, jedna z najstarszych firm w branży instalacji gazowych, założona w 1992 i prowadzona przez inż. Wojciecha Gacka. Drugim udziałowcem spółki jest nie mniej znana i ceniona firma – Auto Tech pana Piotra Cieleckiego. Połączenie wiedzy dwóch doświadczonych warsztatowców zaowocowało całkowicie nowymi możliwościami technicznymi i organizacyjnymi. Połączone firmy mają razem 35 lat doświadczenia w branży autogazu. Specjalizujemy się w montażu zaawansowanych technologicznie systemów zasilania gazem LPG, także w silnikach doładowanych - TURBO, KOMPRESOR, SUPERCHARGER, jak i w silnikach z wtryskiem bezpośrednim FSI TFSI itp... Naszą drugą specjalnością są duże jednostki napędowe –V6 , V8, V12 , szczególnie Amerykańskie , Niemieckie i Japońskie .Oferujemy również instalacje gazowe do silników wysokoprężnych . Dysponujemy nowoczesnym zapleczem warsztatowym, między innymi, HAMOWNIĄ podwoziową Maha LPS 3000 , jednym z najnowocześniejszych urządzeń pomiarowych do diagnostyki silników pod obciążeniem. Urządzenie to służy do precyzyjnej regulacji instalacji gazowej, edycji map wtrysku paliwa, zaawansowanego tuningu, jak i do końcowego pomiaru i oceny parametrów silnika - mocy i momentu obrotowego . Stroimy instalacje gazowe w/g współczynnika AFR. Ponadto budujemy i modernizujemy samochody sportowe , uczestniczymy w rajdach jako wsparcie techniczne oraz jako czynni zawodnicy. Jesteśmy sponsorem załóg startujących w rajdach 4x4, wspieramy finansowo, a także technicznie klub off-road KOJOT 4x4 . Wieloletnie doświadczenie ukierunkowało nas do współpracy z najlepszymi dostawcami części i podzespołów renomowanych firm polskich i zagranicznych. Jako jedyna firma udzielamy 5 letniej gwarancji na swoje produkty. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, uczestniczymy w programach badawczo-rozwojowych wielu produktów z branży LPG, testujemy nowe rozwiązania, aktywnie przyczyniamy się do rozwoju wielu zaawansowanych systemów i technologii LPG w Polsce. Wszystkich zainteresowanych montażem zapraszamy do naszego warsztatu, na miejscu udzielimy porady technicznej i jaką instalację gazową najlepiej zastosować w państwa samochodzie. Firma posiada polisę OC PZU ( od wykonywanych czynności serwisowych , kradzieży i pożaru ). Obiekt warsztatowy jest monitorowany i dozorowany przez firmę Solid.


Montowane / serwisowane systemy LPG (14):

AC, AEB, ALEX, BRC, Elpigaz, KING, KME, Landi, Landi Renzo, Lovato, Prins, STAG, Tartarini, Vialle

Montowane / serwisowane systemy CNG (2):

AC, AEB

Montowane / serwisowane systemy gazodiesla (7):

Elpigaz, AC, Zavoli, AEB, DEGAmix, KING, SOLARIS diesel

GC AUTOGAZ LPG Montaż CZELADŹ
GC AUTOGAZ LPG Montaż CZELADŹ
GC AUTOGAZ LPG Montaż CZELADŹ
GC AUTOGAZ LPG Montaż CZELADŹ

GC AUTOGAZ LPG Montaż CZELADŹ
GC AUTOGAZ LPG Montaż CZELADŹ
GC AUTOGAZ LPG Montaż CZELADŹ
GC AUTOGAZ LPG Montaż CZELADŹ

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta, Raty

Dodatkowe usługi (4):

Mechanika, Elektronika, elektryka, Diagnostyka komputerowa, Hamownia

Mówimy po:

polsku, angielsku, rosyjsku

Data rozpoczęcia działalności:

1990

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Czeladź (śląskie) Spacerowa 1D


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

6 + 1 =