Szukaj
REKLAMA
LPG

Interauto S.C.

Żeliwna 41 Katowice (śląskie)

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0

Brak opinii

Interauto S.C.

Jako jeden ze 100 Autoryzowanych Serwisów STAG oferujemy Państwu niezawodne, sprawdzone i zaawansowane technologicznie systemy instalacji gazowych firmy AC S.A. Produkty firmy AC są sprzedawane pod marką handlową STAG. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży LPG nie tylko w Polsce ale i na świecie. Jakość oraz techniczne zaawansowanie zostało potwierdzone wieloletnią obecnością na rynku LPG oraz pozytywnymi opiniami użytkowników.

Jesteśmy serwisem samochodowym realizującym szeroki zakres usług mechaniki pojazdowej oraz montażu i serwisu instalacji LPG. Nasze zaangażowanie oraz wieloletnie doświadczenie jest gwarantem rzetelnie i uczciwie wykonywanych usług. Dysponujemy dużym asortymentem nowoczesnych narzędzi pozwalających na naprawę najbardziej skomplikowanych zespołów samochodu. Zakres naszej oferty to między innymi: naprawa silników, naprawa zawieszenia, układów hamulcowych, diagnostyka układów elektronicznych, obsługa i naprawa klimatyzacji i inne. Nasze wyposażenie w postaci urządzeń diagnostycznych pozwala także na weryfikację wszystkich układów elektronicznych w Państwa samochodzie. Do naszego serwisu zapraszamy także osoby planujące zakup używanego samochodu - przeprowadzamy przeglądy stanu technicznego pojazdu przed zakupem. Nasz profesjonalizm w zakresie adaptacji pojazdu do zasilania paliwem LPG został doceniony przez firmę AC S.A, która wprowadziła nas do sieci Autoryzowanych Serwisów STAG. Potwierdzono w ten sposób wysoki standard świadczonych przez nas usług.


Montowane / serwisowane systemy LPG (10):

AC, AG Centrum, KME, LPGTECH, Landi, Landi Renzo, Lovato, STAG, Tartarini, Zenit

Interauto S.C.
Interauto S.C.
Interauto S.C.
Interauto S.C.


Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 13:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Przelew, Raty

Dodatkowe usługi (3):

Mechanika, Diagnostyka komputerowa, Klimatyzacja

Mówimy po:

polsku

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Katowice (śląskie) Żeliwna 41

Poleć znajomemu

7 + 12 =

Twoje pytanie trafi do: Interauto S.C.

* pola wymagane


7 + 12 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

7 + 12 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: Interauto S.C.Dane kontaktowe

7 + 12 =

Umów wizytę serwisową
Interauto S.C.

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
Interauto S.C.

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
Interauto S.C.

Podsumowanie

,

tel.Wróć