Szukaj

« Powrót
×

zadzwoni do Ciebie

Podaj swój numer telefonu

+48          

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie na potrzeby zamówionej rozmowy telefonicznej. Administratorem danych jest operator portalu gazeo.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gazeo Paweł Stefanowski oraz warsztat . Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.


Jerry Gaz Jerzy Okarma

Transportowców 5 Dębica (podkarpackie)

Opinie: 2

5,00

Obsługa:
5,00
Jakość usług:
5,00
Stosunek jakości do ceny:
5.00


M
mariusz
Polecam

5,00

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

08 stycznia 2020
Montaż instalacji gazowej

Montowałem u Jerrego już drugi samochód. Bardzo starannie wykonana instalacja i działanie bez zarzutu. Ważne jest to,że montuje instalacje z bezpośrednim wtryskiem, w innym warsztacie nawet nie wiedzieli o czym mówię. , Bardzo miła i kompetentna obsługa klienta. Pani wytłumaczyła mi wszystko od A do Z.G
Gusz
Polecam

5,00

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

03 marca 2019
Serwis instalacji gazowej

Instalację zakładałem w Dębicy u Roczniaka. Teraz już nie ma warsztatu w Dębicy i serwisuję instalację w Jerry Gaz w Dębicy. Jerry pracował u Roczniaka teraz ma swój warsztat i jest super obsługa. Polecam


Serwis instalacji gazowej:
Po 77 000 km na LPG
Instalacja: Lovato Smart 4 cyl
13 pozytywnych opinii
Samochód: Skoda Octavia 2 osób poleca ten samochód pod gazJerry Gaz Jerzy Okarma

JERRY-GAZ to profesjonaliści i pasjonaci samochodowych instalacji gazowych.

Nasze 17 letnie doświadczenie pozwala nam nie tylko na profesjonalny montaż LPG, ale również na serwis większości istniejących na rynku instalacji gazowych  z pośrednim i bezpośrednim wtryskiem .

TYLKO U NAS!!! NEGOCJUJEMY CENY!!!

Zpraszamy do kontaktu...


Montowane / serwisowane systemy LPG (17):

4GAS, AC, AGIS, Autogas Italia, Autronic, Bigas, Bingo, Elpigaz, KING, KME, LPGTECH, Lecho, Lovato, OMVL, STAG, ZENIT, Zavoli

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta

Mówimy po:

polsku, angielsku

Data rozpoczęcia działalności:

2013

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Dębica (podkarpackie) Transportowców 5


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

10 + 1 =