Szukaj

« Powrót

Legalizacja zbiorników LPG, Auto-Gaz Łukasz Kobza

Warszawska 172 Radom (mazowieckie)

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0Brak opinii

Legalizacja zbiorników LPG, Auto-Gaz Łukasz Kobza

Firma ulokowana jest na terenie Miasta Radom przy ulicy Warszawskiej 172. Jesteśmy jedną z pierwszych firm montujących instalacje gazowe na terenie Radomia.

Poprzez ciągłe szkolenia i kursy pracownicy naszego zakładu o ponad 20-letnim doświadczeniu należą do czołówki monterów wśród radomskich zakładów. Dodając do tego niską cenę, estetykę wykonania oraz dobre wyposażenie warsztatu w najnowsze urządzenia diagnostyczne uważamy, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania klientów korzystających z naszych usług. Zapraszamy do skorzystania z doświadczenia i profesjonalnej obsługi w zakresie usług oraz produktów instalacji auto gaz.

USŁUGI:

-MONTAŻ I SERWIS INSTALACJI GAZOWYCH W TYM: BRC, Lovato, Landi Renzo, Prins, Vialle, Zavoli i wiele innych

-LEGALIZACJA ZBIORNIKÓW LPG ORAZ CNG (W TYM PRÓBA HYDRAULICZNA)

-REGENERACJA POMP VIALLE

-DOWÓZ BUTLI GAZOWYCH


Montowane / serwisowane systemy LPG (12):

AC, BRC, Landi, Landi Renzo, Lovato, Med, Prins, STAG, VSI Prins, ZENIT, ZENIT, Zavoli

Legalizacja zbiorników LPG, Auto-Gaz Łukasz Kobza
Legalizacja zbiorników LPG, Auto-Gaz Łukasz Kobza
Legalizacja zbiorników LPG, Auto-Gaz Łukasz Kobza
Legalizacja zbiorników LPG, Auto-Gaz Łukasz Kobza


Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 16:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta, Raty

Mówimy po:

polsku, angielsku

Data rozpoczęcia działalności:

1996

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Radom (mazowieckie) Warszawska 172

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

2 × 5 =