Szukaj

« Powrót

M.A.K. LPG Solutions

Raciborska 11 Legnica (dolnośląskie)

Opinie: 5

5,0

Obsługa:
5,0
Jakość usług:
5,0
Stosunek jakości do ceny:
5.0


O
Ola
Polecam

5,0

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

03 września 2018
Montaż instalacji gazowej

Bardzo sprawnie i w dobrej cenie. Witać że pan zna się na swoim fachu


Montaż instalacji gazowej:
Przy 150 000 km
Instalacja: LPGTECH TECH 326 OBD
5 pozytywnych opinii
Samochód: Jaguar S-Type 2 osób poleca ten samochód pod gaz

P
pawlakusrysz78
Polecam

5,0

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

03 września 2018
Serwis instalacji gazowej

Bardzo polecam. Filterki wymienione w moment, szczelnosc sprawdzona i znaleziona nieszczelnosc przez co smierdzialo mi gazem. Cena atrakcyjna! Polecam!


Serwis instalacji gazowej:
Po 46 000 km na LPG
Instalacja: BRC Sequent Plug&Drive 8 cyl
3 pozytywnych opinii
Samochód: Audi A8 2 osób poleca ten samochód pod gaz

A
achie
Polecam

5,0

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

28 sierpnia 2018
Montaż instalacji gazowej

Wszystko ok od ponad 2 lat. jakość wykonania bardzo wysoka, chyba wręcz niespotykana w Polsce. To rodzinna fajna firma. Świetnie wyszkolony właściciel. Ponoć jak masz problem z autem do zagazowania i nikt sobie w Polsce lub w innych krajach nie poradził to jedż do "Marcina". Polecam. Archie, jaguar s- type, 4,2 , instalacja LPG Tech.M
Mati
Polecam

5,0

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

28 sierpnia 2018
Montaż instalacji gazowej

Instalacja założona sprawnie. Dziala wysmienicie. Bardzo polecam


Montaż instalacji gazowej:
Przy 125 000 km
Instalacja: STAG STAG 300 6 premium
2 pozytywnych opinii
Samochód: Alfa Romeo 156 1 osób poleca ten samochód pod gaz

A
Andrzej
Polecam

5,0

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

27 sierpnia 2018
Serwis instalacji gazowej

Serwis przeprowadzony sprawnie, bez komplikacji. Cena rozsadna. Praktycznie bez oczekiwania, moje zyczenia zostaly spelnione. Bardzo sympatyczni pracownicy.


Samochód: Ford Mondeo 1 osób poleca ten samochód pod gazM.A.K. LPG Solutions

M.A.K. LPG Solutions powstała w Legnicy w 2013 roku jako efekt wieloletniego zbierania doświadczeń w branży motoryzacyjnej oraz tematyce instalacji gazowych LPG dla motoryzacji.

Kwalifikacje i umiejętności zostały potwierdzone zdobyciem certyfikatu ukończenia prestiżowego kursu organizowanego przez firmę AC S.A, producenta instalacji gazowych STAG - AKADEMIA STAG, jak również certyfikatu ukończenia szkolenia w firmie LPGTECH, a w późniejszych latach licznymi ukończonymi szkoleniami.

Rozpoczęcie współpracy z drugim dużym producentem instalacji: LPGTECH, zaowocowało uznaniem naszego zakładu za polecany przez tą firmę.

http://www.lpgtech.pl/kierowca/warsztaty-lpgcng/warsztaty-lpgcng-dolnoslaskie

Od dwóch lat firma MAK LPG Solutions jest autoryzowanym serwisem marki PRINS.

Nasza firma przy montażu instalacji korzysta jedynie ze sprawdzonych rozwiązań, nieustannie poszerzając swoją wiedzę w tej dynamicznie rozwijającej się branży. Stawiamy również na innowację i nowe technologie, aby oferowane przez nas instalacje gazowe były najwyższej jakości.

Naszym mottem jest "Stawiamy na jakość, nie na ilość". W miesiącu wykonujemy co najwyżej kilka montaży, przez co każdy wykonywany jest bez pośpiechu, z dużą dokładnością.

Każdy montaż jest przeprowadzany z zachowaniem najwyższej precyzji i dbałości o Państwa auto. Wszystkie czynności są przemyślane i zaplanowane. Przed przystąpieniem do prac elementy karoserii i wnętrza są zabezpieczane za pomocą specjalnych mat ochronnych i pokrowców.

 


Montowane / serwisowane systemy LPG (34):

4GAS, AC, AEB, AGIS, ALEX, Acon, Alisei Zeta, Atiker, Autronic, BRC, Bigas, Elpigaz, Emmegas, Europegas, Femitec, KING, KME, LPGTECH, Landi, Landi Renzo, Lo.gas, Lovato, OMB, OPTIMA, Prins, STAG, Stargas, Stefanelli, Tartarini, VSI Prins, Voltran, ZENIT, ZENIT, Zavoli

M.A.K. LPG Solutions
M.A.K. LPG Solutions
M.A.K. LPG Solutions
M.A.K. LPG Solutions

M.A.K. LPG Solutions
M.A.K. LPG Solutions
M.A.K. LPG Solutions
M.A.K. LPG Solutions

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 16:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Raty

Dodatkowe usługi (1):

Diagnostyka komputerowa

Mówimy po:

polsku, angielsku, niemiecku

Data rozpoczęcia działalności:

2013

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Legnica (dolnośląskie) Raciborska 11


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

10 × 7 =