Szukaj

« Powrót

MACAR Świeboda Maciej

Warszawska 73 Częstochowa (śląskie)

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0Brak opinii

MACAR Świeboda Maciej

Firma Macar powstała w 2002 i od początku nastawiła się na montaż samochodowych instalacji gazowych. Ścisła specjalizacja pozwoliła jej szybko stać się jednym z najbardziej rozpoznawanych i polecanych warsztatów w Częstochowie. Pracujemy na renomowanych komponentach najbardziej znanych światowych producentów, co gwarantuje najwyższą jakość i przekłada się na żywotność instalacji. W roku 2012 uzyskaliśmy status Partnerskiego Warsztatu Serwisowego firmy AC S.A., producenta elektroniki STAG. Obecnie jesteśmy Autoryzowanym Serwisem STAG. Jest to potwierdzeniem spełnienia przez naszą firmę restrykcyjnych wymogów producenta w zakresie jakości montażu, obsługi klienta i kompetencji posiadanych przez naszych pracowników. Firma corocznie przechodzi pozytywnie liczne kontrole zewnętrzne, w tym najważniejszą - Instytutu Transportu Samochodowego. To ważne, ale najważniejsza jest opinia naszych klientów, z których poręki zdobywamy następnych zadowolonych! Aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie uczestniczymy w licznych szkoleniach organizowanych przez producentów w celu podnoszenia naszych kwalifikacji. Pozwala to nam zdobywać kolejne doświadczenia i być zawsze na czasie z najnowszymi technologiami. Nasze kompetencje i doświadczenie pozwoliło nam, w imieniu firmy AC S.A., stać się warsztatem współpracującym z dealerem Mitsubishi, co sprawia, że nasze montaże w samochodach tej marki traktowane są jako instalacje fabryczne! Za spore pieniądze wykupujemy liczne reklamy, żeby w sposób jak najpełniejszy zaistnieć na rynku. Jednak naszym największym atutem jest tak zwane "szeptane polecenie" klientów zadowolonych z naszych usług! Osoba w ten sposób polecona może liczyć na promocyjną cenę, jeżeli w trakcie umawiania się na montaż wykaże swojego promotora! Nie ukrywamy, że takie polecenie jest dla nas najcenniejsze!

Jeżeli Państwo chcecie mieć możliwość nieskrępowanego poruszania się w czasie, gdy w Waszym samochodzie będzie montowana instalacja gazowa, proszę skorzystać z naszego samochodu zastępczego (RENAULT CLIO).


Montowane / serwisowane systemy LPG (2):

AC, STAG

MACAR Świeboda Maciej
MACAR Świeboda Maciej
MACAR Świeboda Maciej
MACAR Świeboda Maciej


Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 13:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Raty

Dodatkowe usługi (1):

Elektronika, elektryka

Mówimy po:

polsku

Data rozpoczęcia działalności:

2002

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Częstochowa (śląskie) Warszawska 73

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

11 + 9 =