Szukaj
REKLAMA
LPG

MATI AUTOGAZ

Wolności 26 Świebodzice (dolnośląskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: +48 662927086

Warsztat polecany przez:
AG Centrum Elpigaz LOVATO LANDIRENZO

Opinie: 2

5,0

Obsługa:
5,0
Jakość usług:
5,0
Stosunek jakości do ceny:
5.0
 
MAREK
Polecam

5,0

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

01 kwietnia 2019
Montaż instalacji gazowej

POLECAM ZDECYDOWANIE SERWISUJĄ NIEZNANE INNYM WARSZTATOM INSTALACJE , PRINS , VIALE .A
Aga i Stasiu
Polecam

5,0

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

02 lipca 2018
Montaż instalacji gazowej

Najlepszy warsztat i serwis na świecie. Znajomość systemów gazowych, umiejętności i obsługa na najwyższym poziomie! Polecam wszystkim

MATI AUTOGAZ

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym montażem samochodowych instalacji gazowych. Wiedza i praktyczne doświadczenie nabyte podczas kilkunastoletniej pracy przy montażu autogazu pozwala na fachową obsługę klienta i perfekcyjny montaż.

Oferujemy usługi z zakresu:

*montażu samochodowych instalacji gazowych – autogaz (LPG, CNG) do aut osobowych i ciężarowych

Landirenzo Omegas, Lovato, Emmegas, Aeb, Elpigaz, Agc Zenit BlueBox Zenit Direct, Prins VSI VSI-2.0 VSI-2.0 DI VSI-DLM

*montażu instalacji gazowych do samochodów z silnikiem diesla

*serwisu wszelkiego rodzaju instalacji gazowych

*diagnostyki komputerowej samochodów, adaptacji i programowania podzespołów

*montażu centralnych zamków i alarmów, naprawy elektroniki samochodowej

*CHIPTUNING

*mechaniki pojazdowej

*elektryki i elektroniki samochodowej

*wulkanizacji

Tylko profesjonalizm

Nie stosujemy najtańszych podzespołów i nie działamy na wyścigi. Na czas usługi klient ma do dyspozycji auto zastępcze, a my spokojnie i perfekcyjnie instalujemy odpowiednio dobrane komponenty instalacji gazowej, wykonujemy czynności serwisowe i świadczymy pozostałe usługi.

Pełna diagnostyka

Wszelkie usługi wykonujemy z należytą starannością. Bardzo istotne jest dla nas pełne diagnozowanie pojazdu i poznanie wszystkich parametrów zarówno przed montażem, po montażu, jak i w trakcie pokonywania problemów, związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem systemów alternatywnego zasilania paliwem gazowym.

Test pod obciążeniem

Po montażu instalacji gazowych sprawdzamy samochody w teście drogowym. Zapewnia to idealnie wystrojenie w pełnym zakresie obciążeń, co jest bardzo istotne dla żywotności silnika, właściwości jezdnych pojazdu i oczywiście spełnienia oczekiwań i zadowolenia klientów.

 


Montowane / serwisowane systemy LPG (54):

4GAS, AC, AEB, AG Centrum, AGIS, ALEX, Acon, Alisei Zeta, Autronic, BRC, Bigas, Bingo, D.T.GAS, DEGAmix, EMER Group, Easyjet, Elpigaz, Emmegas, Europegas, Femitec, Icom, JTG, KING, KME, Koltec, LPGTECH, Landi, Landi Renzo, Lecho, Lo.gas, Lovato, Lovtec, MTM, Med, Necam-Koltec, OMB, OMVL, OPTIMA, Prins, Protec Digital, REG, Romano, SOLARIS, SOLARIS diesel, STAG, Stargas, Tartarini, Unigas, V-tec, VESRSUSGAS, VSI Prins, Vialle, Zavoli, Zenit

Montowane / serwisowane systemy CNG (49):

4GAS, AC, AEB, AG Centrum, AGIS, ALEX, Acon, Alisei Zeta, BRC, Bigas, Bingo, D.T.GAS, DEGAmix, Easyjet, Elpigaz, Emmegas, Europegas, Femitec, JTG, KING, KME, Koltec, LPGTECH, Landi, Landi Renzo, Lecho, Lo.gas, Lovato, Lovtec, MTM, Med, Necam-Koltec, OMB, OMVL, OPTIMA, Prins, REG, Romano, SOLARIS, SOLARIS diesel, STAG, Tartarini, Unigas, V-tec, VESRSUSGAS, VSI Prins, Vialle, Zavoli, Zenit

Montowane / serwisowane systemy gazodiesla (18):

Landi Renzo, Landi, KME, Elpigaz, Prins, Lovato, Zenit, Emmegas, AC, STAG, AEB, AG Centrum, AGIS, DEGAmix, KING, Europegas, SOLARIS diesel, VSI Prins

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta, Raty

Dodatkowe usługi (5):

Mechanika, Serwis opon, Elektronika, elektryka, Diagnostyka komputerowa, Klimatyzacja

Mówimy po:

polsku, angielsku, niemiecku

Data rozpoczęcia działalności:

2002

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Świebodzice (dolnośląskie) Wolności 26

Poleć znajomemu

10 - 8 =

Twoje pytanie trafi do: MATI AUTOGAZ

* pola wymagane


10 - 8 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

10 - 8 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: MATI AUTOGAZDane kontaktowe

10 - 8 =

Umów wizytę serwisową
MATI AUTOGAZ

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
MATI AUTOGAZ

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
MATI AUTOGAZ

Podsumowanie

,

tel.Wróć