Szukaj
REKLAMA
LPG

MATI AUTOGAZ

Wolności 26 Świebodzice (dolnośląskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: +48 662927086

Warsztat polecany przez:
Elpigaz LOVATO LANDIRENZO

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0

Brak opinii

MATI AUTOGAZ

Nasza firma zajmuje sie profesjonalnym montażem samochodowych instalacji gazowych. Nasza wiedza i praktyczne doświadczenie nabyte podczas kilkuletniej pracy przy montażu autogazu pozwala na fachową obsługę klienta i perfekcyjny montaż. Oferujemy usługi z zakresu: - Montażu samochodowych instalacji gazowych (LPG, CNG, HHO) do aut osobowych i ciężarowych - Serwisu wszelkiego rodzaju instalacji gazowych adaptacji, kalibracji, regulacji i programowania systemów zasilania alternatywnym paliwem gazowym - diagnostyki komputerowej samochodów - montażu centralnych zamków i alarmów, elektroniki samochodowej W naszej ofercie montażu LPG/CNG proponujemy następujące instalacje : 1. Instalacje II generacji (mikser + silnik krokowy) AC Stag 50/ Stag 100 / Stag 150 2. Sekwencyjne instalacje IV generacji: AC Stag ISA2 AC Stag 4 PLUS AC Stag 300 Premium AC Stag 300 Plus LANDI RENZO OMEGAS LOVATO SMART VSI PRINS ESGI II 3. Instalacje ciekłego wtrysku V generacji: LPI VIALLE JTG ICOM (tylko naprawy - producent wycofał się z rynku) 4. Dla znajomych i koneserów: - montaż dotrysku LPG do silników diesla - montaż generatorów HHO (hydrooxygenu) do silników benzynowych i diesla - montaż nitro (NOS) - chiptuning - montaż car-audio i dvd Instalacje dobieramy w zależności od typu samochodu, rodzaju silnika a także możliwości finansowych klienta. Możliwy montaż w systemie ratalnym przez firmy Żagiel, Lukas Bank, AIG.


Montowane / serwisowane systemy LPG (6):

Icom, JTG, Landi Renzo, Lovato, STAG, Vialle

Montowane / serwisowane systemy gazodiesla (2):

Europegas, SOLARIS diesel

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta, Raty

Dodatkowe usługi (3):

Elektronika, elektryka, Diagnostyka komputerowa, Klimatyzacja

Mówimy po:

polsku, angielsku, niemiecku

Data rozpoczęcia działalności:

2002

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Świebodzice (dolnośląskie) Wolności 26

Poleć znajomemu

14 + 6 =

Twoje pytanie trafi do: MATI AUTOGAZ

* pola wymagane


14 + 6 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

14 + 6 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: MATI AUTOGAZDane kontaktowe

14 + 6 =

Umów wizytę serwisową
MATI AUTOGAZ

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
MATI AUTOGAZ

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
MATI AUTOGAZ

Podsumowanie

,

tel.Wróć