Szukaj

MIGAZ

Żubowiecka 11 Warszawa (mazowieckie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 22 819 07 22

Warsztat polecany przez:
STAG KME LOVATO LANDIRENZO

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0Brak opinii

MIGAZ

Nasza firma została założona w 1983r. Mieściliśmy się wtedy na ulicy Białołęckiej. Przez dziesięć lat zajmowaliśmy się legalizacją zbiorników LPG i CNG, a także przeglądami rejestracyjnymi wszystkich samochodów posiadających instalację zasilania gazowego. W 1993 r. do listy obowiązków firmy dołączył montaż i serwis instalacji gazowych w pojazdach samochodowych. W 2003 roku przenieśliśmy się na ulicę Modlińską 264a, gdzie kontynuowaliśmy naszą działalność. Obecnie jesteśmy w nowym lokalu przy ulicy Żubowieckiej 11 w Warszawie, gdzie w bardziej komfortowych warunkach chcemy Państwa gościć świadcząc usługi w zakresie montażu i serwisu instalacji LPG, legalizacji zbiorników LPG i CNG oraz wykonywać drobne naprawy mechaniczne. Jeśli w Państwa aucie będzie potrzeba wykonania naprawy zawieszenia czy układu hamulcowego lub dokonania przeglądu stanu samochodu to także te czynności wykonamy i serdecznie zapraszamy.

W zakresie montażu instalacji LPG korzystamy z układów produkowanych przez znane firmy takie jak: LANDIRENZO, LOVATO, AC STAG. Są to firmy zapewniające wysoką jakość urządzeń zasilania gazowego co przekłada się na bezawaryjną jazdę na LPG i wymierne korzyści finansowe korzystających z tego alternatywnego paliwa. Do zasilania LPG przystosowujemy wszystkie samochody osobowe te z małymi i te z dużymi pojemnościami silników jak również Turbodoładowane czy z wtryskiem bezpośrednim benzyny. Oczywiście zajmujemy się także serwisem instalacji LPG takich firm jak: LANDIRENZO (wszystkie generacje urządzeń), LOVATO, AC, STAG TARTARINI, AUTOGAZ CENTRUM, QUICK, LPG-TECH. Dysponujemy stosownym oprogramowaniem jak również częściami zamiennymi.


Montowane / serwisowane systemy LPG (19):

AC, AEB, ALEX, Emmegas, Europegas, KING, KME, LPGTECH, Landi, Landi Renzo, Lovato, Med, OMVL, OPTIMA, Prins, STAG, Tartarini, ZENIT, ZENIT

Montowane / serwisowane systemy CNG (7):

AC, Emmegas, Europegas, KING, Landi, Landi Renzo, Med

MIGAZ
MIGAZ
MIGAZ
MIGAZ


Godziny pracy


Akceptowane formy płatności:

Gotówka

Dodatkowe usługi (2):

Mechanika, Diagnostyka komputerowa

Mówimy po:

polsku, angielsku

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Warszawa (mazowieckie) Żubowiecka 11

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

9 - 5 =