Szukaj

MIGAZ

Żubowiecka 11 Warszawa (mazowieckie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 22 819 07 22

Warsztat polecany przez:
STAG LOVATO LANDIRENZO

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0

Brak opinii

MIGAZ

Nasza firma została założona w 1983r. Mieściliśmy się wtedy na ulicy Białołęckiej. Przez dziesięć lat zajmowaliśmy się legalizacją zbiorników LPG i CNG, a także przeglądami rejestracyjnymi wszystkich samochodów posiadających instalację zasilania gazowego. W 1993 r. do listy obowiązków firmy dołączył montaż i serwis instalacji gazowych w pojazdach samochodowych. W 2003 roku przenieśliśmy się na ulicę Modlińską 264a, gdzie kontynuowaliśmy naszą działalność. Obecnie jesteśmy w nowym lokalu przy ulicy Żubowieckiej 11 w Warszawie, gdzie w bardziej komfortowych warunkach chcemy Państwa gościć świadcząc usługi w zakresie montażu i serwisu instalacji LPG, legalizacji zbiorników LPG i CNG oraz wykonywać drobne naprawy mechaniczne. Jeśli w Państwa aucie będzie potrzeba wykonania naprawy zawieszenia czy układu hamulcowego lub dokonania przeglądu stanu samochodu to także te czynności wykonamy i serdecznie zapraszamy.

W zakresie montażu instalacji LPG korzystamy z układów produkowanych przez znane firmy takie jak: LANDIRENZO, LOVATO, AC STAG. Są to firmy zapewniające wysoką jakość urządzeń zasilania gazowego co przekłada się na bezawaryjną jazdę na LPG i wymierne korzyści finansowe korzystających z tego alternatywnego paliwa. Do zasilania LPG przystosowujemy wszystkie samochody osobowe te z małymi i te z dużymi pojemnościami silników jak również Turbodoładowane czy z wtryskiem bezpośrednim benzyny. Oczywiście zajmujemy się także serwisem instalacji LPG takich firm jak: LANDIRENZO (wszystkie generacje urządzeń), LOVATO, AC, STAG TARTARINI, AUTOGAZ CENTRUM, QUICK, LPG-TECH. Dysponujemy stosownym oprogramowaniem jak również częściami zamiennymi.


Montowane / serwisowane systemy LPG (19):

AC, AEB, AG Centrum, ALEX, Emmegas, Europegas, KING, KME, LPGTECH, Landi, Landi Renzo, Lovato, Med, OMVL, OPTIMA, Prins, STAG, Tartarini, Zenit

Montowane / serwisowane systemy CNG (7):

AC, Emmegas, Europegas, KING, Landi, Landi Renzo, Med

MIGAZ
MIGAZ
MIGAZ
MIGAZ


Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 17:00
Sobota: niwczy -
Niedziela: nieczy -

Akceptowane formy płatności:

Gotówka

Dodatkowe usługi (2):

Mechanika, Diagnostyka komputerowa

Mówimy po:

polsku, angielsku

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Warszawa (mazowieckie) Żubowiecka 11

Poleć znajomemu









17 + 1 =

Twoje pytanie trafi do: MIGAZ

* pola wymagane


17 + 1 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

17 + 1 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: MIGAZ



Dane kontaktowe

17 + 1 =

Umów wizytę serwisową
MIGAZ

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
MIGAZ

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
MIGAZ

Podsumowanie

,

tel.



Wróć