Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG

Mar-Gaz Marcin Janczyk

Namiarkowa 70 Będzin (śląskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 793413639

Warsztat polecany przez:
AG Centrum

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0

Brak opinii

Mar-Gaz Marcin Janczyk

Firma MAR-GAZ zajmuje się profesjonalnym montażem, regulacją i naprawą instalacji gazowych LPG w samochodach osobowych.

Poprzez bogate doświadczenie w montażu szerokiej gamy instalacji gazowych LPG oraz profesjonalnie wyposażonemu warsztatowi, jesteśmy Państwu w stanie zapewnić wysoki poziom techniczny prowadzonych montaży oraz bezawaryjną pracę stosowanych zestawów montażowych.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa i bezawaryjnej pracy Państwa samochodów, wykorzystujemy do montażu jedynie nowe podzespoły renomowanych firm na które udzielamy 24 miesięcznej gwarancji bez limitu kilometrów.

Jednocześnie gwarantujemy pełne wsparcie techniczne w okresie udzielonej na wykonany montaż gwarancji jak i po jej zakończeniu.

Naszą dewizą jest zapewnienie pełnej satysfakcji klienta w okresie użytkowania montowanych instalacji gazowych LPG. Realizujemy ją poprzez kompleksowe doradztwo w zakresie wyboru optymalnej instalacji gazowej dostępnej na rynku, bazując na określonych przez użytkownika kryteriach ekonomicznych oraz jakościowych.


Montowane / serwisowane systemy LPG (7):

AC, AG Centrum, Landi, Landi Renzo, Lovato, STAG, Zenit

Mar-Gaz Marcin Janczyk
Mar-Gaz Marcin Janczyk
Mar-Gaz Marcin Janczyk
Mar-Gaz Marcin Janczyk


Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka

Dodatkowe usługi (2):

Mechanika, Diagnostyka komputerowa

Mówimy po:

polsku

Data rozpoczęcia działalności:

2010

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Będzin (śląskie) Namiarkowa 70

Poleć znajomemu

5 × 1 =

Twoje pytanie trafi do: Mar-Gaz Marcin Janczyk

* pola wymagane


5 × 1 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

5 × 1 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: Mar-Gaz Marcin JanczykDane kontaktowe

5 × 1 =

Umów wizytę serwisową
Mar-Gaz Marcin Janczyk

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
Mar-Gaz Marcin Janczyk

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
Mar-Gaz Marcin Janczyk

Podsumowanie

,

tel.Wróć