Szukaj

« Powrót

P.H.U Vanos Łukasz Dymarski

Miałki Szlak 121 Gdańsk (pomorskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 512310045

Warsztat polecany przez:
STAG

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0Brak opinii

P.H.U Vanos Łukasz Dymarski

Vanos Warsztat Samochodowy powstał w 2012 roku jako rozwinięcie wieloletniej motoryzacyjnej pasji oraz fascynacji autami marki BMW.
Zdobywane przez lata doświadczenie oraz sprzęt pozwoliły na podjęcie odważnego kroku - otworzenie własnego biznesu. Początkowo jednoosobowy jednostanowiskowy warsztat na ul. Szklarskiej zajmował się głównie naprawami oraz poprawkami i strojeniem instalacji LPG. Wkrótce po otrzymaniu przez nas wpisu W ITS rozpoczęliśmy własne montaże.

Bardzo szybko dzięki wysokiej jakości usług i zadowolonym klientom zyskaliśmy spore zainteresowanie  co poskutkowało dalszym rozwojem oraz przeprowadzką na róg ulicy Hutniczej i Przemysłowej do większego warsztatu. Tam też rozwijaliśmy naszą działalność przez kolejne 3 lata , dokonując około 700 konwersji aut na zasilanie LPG, oraz niezliczoną ilość napraw mechanicznych, rozszerzyliśmy również działalność o wulkanizację. Pojawili się  pierwsi pracownicy którzy wnieśli ze swojej strony dużo zaangażowania oraz nowej jakości.

Rok 2016 był rokiem który ze względu na zły stan techniczny budynku na ulicy Przemysłowej zmusił nas do przeprowadzki do Rumii gdzie kontynuowaliśmy naszą działalność przez ponad rok i rozszerzyliśmy ją o serwis oraz naprawę Klimatyzacji Samochodowych.

W 2017 roku znaleźliśmy nasz nowy warsztat w który jesteśmy do chwili obecnej w Gdańsku na ulicy Miałki Szlak 121. Pojawiła się również propozycja ze strony firmy AC S.A producenta instalacji Stag abyśmy dołączyli do Ogólnopolskiej sieci warsztatów autoryzowanych. W tym roku Vanos dołączył do sieci  Autoryzowanch Warsztatów Stag oferując swoim klientom Ogólnopolską Gwarancję na instalacje marki Stag Wykonane w naszym warsztacie.
W kolejnych latach zamierzamy dalej się dla was rozwijać, poszerzać swoje kompetencje aby sprostać coraz wyższym wymaganiom technicznym samochodów.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy na kolejne montaże.
Załoga Vanos Autoryzowany Serwis Stag


Montowane / serwisowane systemy LPG (16):

4GAS, AC, AEB, AGIS, Elpigaz, KING, KME, LPGTECH, Landi, Lovato, OPTIMA, Prins, STAG, Tartarini, VSI Prins, ZENIT

P.H.U Vanos Łukasz Dymarski
P.H.U Vanos Łukasz Dymarski

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta

Dodatkowe usługi (4):

Mechanika, Serwis opon, Diagnostyka komputerowa, Klimatyzacja

Mówimy po:

polsku, angielsku

Data rozpoczęcia działalności:

2012

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Gdańsk (pomorskie) Miałki Szlak 121

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

2 × 5 =