Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG

POMA AUTO-GAZ Arkadiusz Polakow

Bitwy Oliwskiej 36a Gdańsk (pomorskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 58 554 46 40

Warsztat polecany przez:
LOVATO LANDIRENZO

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0Brak opinii

POMA AUTO-GAZ Arkadiusz Polakow

Firma POMA istnieje na polskim rynku od 2002 roku. Wieloletnie doświadczenie poparte wdrażaniem i stosowaniem najnowocześniejszych technologii w dziedzinie serwisu motoryzacyjnego, pozwala nam w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom, oraz pozostać godnym zaufania partnerem serwisowym. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym montażem oraz serwisem samochodowych instalacji gazowych. W ofercie znajdziecie Państwo takie usługi jak : montaż zabezpieczeń przeciwkradzieżowych, wulkanizacja, sprzedaż opon, alarmy, wymiana płynów eksploatacyjnych, diagnostyka komputerowa. Specjalizujemy się w montażu instalacji LPG w pojazdach o dużej pojemności .Jesteśmy do państwa dyspozycji i z chęcią odpowiemy na pytania i doradzimy wybór odpowiedniej instalacji.


POMA  AUTO-GAZ Arkadiusz Polakow
POMA  AUTO-GAZ Arkadiusz Polakow
POMA  AUTO-GAZ Arkadiusz Polakow
POMA  AUTO-GAZ Arkadiusz Polakow

POMA  AUTO-GAZ Arkadiusz Polakow

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 16:00
Sobota: 8:00 - 12:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Raty

Dodatkowe usługi (3):

Serwis opon, Diagnostyka komputerowa, Myjnia

Mówimy po:

polsku, angielsku

Data rozpoczęcia działalności:

2002

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Gdańsk (pomorskie) Bitwy Oliwskiej 36a

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

6 + 2 =