Szukaj
REKLAMA
LPG
×

zadzwoni do Ciebie

Podaj swój numer telefonu

+48          

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie na potrzeby zamówionej rozmowy telefonicznej. Administratorem danych jest operator portalu gazeo.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gazeo Paweł Stefanowski oraz warsztat . Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.


PPHU SIMEX

Bankowa 19a Kolonia Poczesna (śląskie)

Opinie: 2

4,85

Obsługa:
5,00
Jakość usług:
5,00
Stosunek jakości do ceny:
4.50


J
Jacek
Polecam

5,00

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

13 listopada 2019
Montaż instalacji gazowej

W/g mojego mechanika instalacja zamontowana bardzo schludnie i pomysłowo. Warsztat i obsługa na wysokim poziomie. Kontakt podczas rac nienaganny. Termin odbioru dotrzymany co rzadkie w dzisiejszych czasach ;) Co do ceny mogło być troszkę taniej choć teraz po sześciu miesiącach bezawaryjnej pracy instalacji nie żałuje dołożonych 200zł.


Montaż instalacji gazowej:
Przy 175 000 km
Instalacja: STAG STAG 300 6 Qmax Plus
10 pozytywnych opinii
Samochód: Audi A6 1 osób poleca ten samochód pod gaz

L
laguna
Polecam

4,70

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 4

06 sierpnia 2019
Montaż instalacji gazowej

Świeża instalacja w samochodzie. Nieźle dobrane komponenty, lecz STAG Qnext Plus, czerwody reduktor oraz listwa AC-W02. Koszt ponad 3000 złotych, przy czym można było się już pokusić o AC-W03. W pierwszym okresie użytkowania nie wykryłem problemów. Bardzo miła obsługa (w tym na szczególne wyróżnienie zasługują mechanicy), sama instalacja naprawdę wykonana estetycznie. Jeśli coś się poprawi bądź pogorszy - będę edytować wypowiedź.


Montaż instalacji gazowej:
Przy 99 500 km
Instalacja: STAG STAG 4 QNEXT Plus
31 pozytywnych opinii
Samochód: Renault Laguna 3 osób poleca ten samochód pod gazPPHU SIMEX

Firma Simex działa na rynku od 1999 roku. Duże doświadczenie, bogate zaplecze techniczne, wykwalifikowana kadra pracowników którzy pracują w naszej firmie niezmiennie od wielu lat sprawia, że jesteśmy firmą, której można zaufać i powierzyć swój samochód w celu profesjonalnego montażu instalacji gazowej.

Montujemy instalacje takich firm jak:STAG, PRINS, KME, KING, AGIS, ESGI, AG (zenit), OMVL, Zavoli, BRC,

Jako jedni z nielicznych, specjalizujemy się w instalacjach wtrysku bezpośredniego.

Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem marki AC Stag


Montowane / serwisowane systemy LPG (21):

AC, AEB, AGIS, Acon, BRC, Bingo, KING, KME, LPGTECH, Landi, Landi Renzo, Lovato, Lovtec, OMVL, Prins, REG, STAG, Tartarini, VSI Prins, ZENIT, Zavoli

Montowane / serwisowane systemy gazodiesla (6):

Prins, AC, STAG, SOLARIS, SOLARIS diesel, Acon

PPHU SIMEX
PPHU SIMEX
PPHU SIMEX
PPHU SIMEX

PPHU SIMEX
PPHU SIMEX
PPHU SIMEX

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 8:00 - 14:00
Niedziela: nieczy -

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Raty

Dodatkowe usługi (3):

Serwis opon, Diagnostyka komputerowa, Hamownia

Mówimy po:

polsku, angielsku

Data rozpoczęcia działalności:

1999

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Kolonia Poczesna (śląskie) Bankowa 19a


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

20 - 7 =