Szukaj
REKLAMA
LPG
Power-LPG

Power-LPG

Kwiatowa 18 Tczew (pomorskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 504 550 504

Warsztat polecany przez:
OPTIMA

Opinie: 2

5,0

Obsługa:
5,0
Jakość usług:
5,0
Stosunek jakości do ceny:
5.0


S
Stanisław
Polecam

5,0

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

21 października 2019
Serwis instalacji gazowej

Długo męczyłem się z instalacją gazową w mojej megance 1 gdyż mechanik który ją sewisował wyprowadził się z Tczewa.Przypadkowo dostałem info o tym warsztacie.Po kilkunastu minutach regulacji samochód chodzi jak nigdy przedtem na gazie.Polecam ten warsztat solidność i profesjonalizm.M
Marcin
Polecam

5,0

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

02 lipca 2018
Montaż instalacji gazowej

Wymiana z Vialle LPI przy 290000


Montaż instalacji gazowej:
Przy 5 000 km
Instalacja: ALEX OPTIMA NANO 4 cyl
19 pozytywnych opinii
Samochód: Peugeot 307 1 osób poleca ten samochód pod gazMontowane / serwisowane systemy LPG (21):

4GAS, AC, AEB, ALEX, Autronic, BRC, Bingo, Elpigaz, KING, KME, LPGTECH, Landi Renzo, Lecho, Lovato, OPTIMA, Prins, REG, STAG, VSI Prins, ZENIT, ZENIT

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Tczew (pomorskie) Kwiatowa 18

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

1 + 15 =