Szukaj

SALACHNA AUTO

ul. Bolesława Śmiałego 3 Nysa (opolskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 77 433 89 33

Warsztat polecany przez:
STAG

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0Brak opinii

SALACHNA AUTO

Firma Salachna Auto w Nysie powstała w 1997 roku, podstawową działalnością jest montaż i serwis samochodowych instalacji gazowych oraz mechanika pojazdowa. Od ponad 10 lat zajmujemy się adaptacją samochodów do zasilania gazem LPG. Pełne zadowolenie Klientów jest dla nas kwestią najważniejszą. Fakt ten sprawia, że w naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia o wysokim poziomie techniczno-jakościowym wyprodukowane przez uznane na rynku firmy.

Nasza firma jest autoryzowanym serwisem firmy Czakram(BRC), AC (STAG) oraz Elpigaz. Posiadamy wszelkie licencje pozwalające na montaż instalacji gazowych tych producentów. Dysponujemy także wykwalifikowaną kadrą inżynieryjno-techniczną. Satysfakcję Klientów osiągamy pracując efektywnie i skutecznie, a nie najszybciej i najtaniej. Dbamy o jakość, a nie ilość! To co nas wyróżnia: - szczególna dbałość o to, aby Nasi Klienci byli zadowoleni z eksploatacji samochodów z instalacją gazową, - wykwalifikowana, doświadczona kadra stale rozwijająca swoje kompetencje, - realizacja kilku tysięcy montaży instalacji gazowych - Naszymi Klientami są posiadacze samochodów zarówno z Polski jak i zagranicy - realizacja niestandardowych zleceń (ciężarówki, wózki widłowe, łodzie), z którymi nie radzą sobie inne warsztaty

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług. Zrobimy wszystko, aby nie zawieść Waszych oczekiwań! Z poważaniem mgr inż. Maciej Salachna * Montaż i serwis samochodowych instalacji gazowych * Mechanika pojazdowa * Wulkanizacja - sprzedaż opon

Zapraszamy do podstawowej STACJI KONTROLI POJAZDÓW


Montowane / serwisowane systemy LPG (11):

AC, BRC, Elpigaz, KME, Landi Renzo, Lovato, OMVL, Prins, Stefanelli, ZENIT, ZENIT

SALACHNA AUTO
SALACHNA AUTO
SALACHNA AUTO
SALACHNA AUTO

SALACHNA AUTO
SALACHNA AUTO
SALACHNA AUTO
SALACHNA AUTO

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 8:00 - 13:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Przelew, Raty

Dodatkowe usługi (6):

Mechanika, Serwis opon, Elektronika, elektryka, Diagnostyka komputerowa, Stacja Kontroli Pojazdów, Klimatyzacja

Mówimy po:

polsku, angielsku, niemiecku, rosyjsku

Data rozpoczęcia działalności:

1997

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Nysa (opolskie) ul. Bolesława Śmiałego 3

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

3 + 8 =