Szukaj

« Powrót

SP AUTO Slawomir Piątek

Zapadła 11 Szczecin (zachodniopomorskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: +48 91 488 44 96

Warsztat polecany przez:

Opinie: 1

5,0

Obsługa:
5,0
Jakość usług:
5,0
Stosunek jakości do ceny:
5.0


M
maciek
Polecam

5,0

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

27 marca 2019
Montaż instalacji gazowej

Warsztat gogny polecenia -jestem zadowolony z założonej instalacji

SP AUTO Slawomir Piątek

Firma SP Auto Sławomir Piątek w Szczecinie istnieje od 1990r , podstawową działalnością jest montaż samochodowych instalacji gazowych którą zajeliśmi się od 2002r. Jesteśmy autoryzowanym serwisem należącym do sieci dealerskiej firmy CZAKRAM importującej samochodowe instalacje gazowe firmy BRC będącej światowym liderem w produkcji ekologicznych systemów napędzania pojazdów . Jako jedna z niewielu firm posiada autoryzację VOLKSWAGENA na montaż instalacji gazowej w nowych samochodach. Firma rozwija się dynamicznie i stale poszerza obszar swojej działalności. Zatrudnia wykwalifikowanych pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Oferuje Państwu gwarancję montażu oraz profesjonalną obsługę. W naszej ofercie oprócz montażu samochodowych instalacji gazowych znajdą Państwo także inne usługi z zakresu mechaniki pojazdowej,blacharstwa,lakiernictwa,wulkanizacji,serwisu klimatyzacji,spawania plastików, wykonujemy również badania techniczne.Na terenie warsztatu znajduje się również tokarnia. Zapewniamy części zamienne w bardzo atrakcyjnych cenach.


Montowane / serwisowane systemy LPG (2):

BRC, Zavoli

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka

Dodatkowe usługi (3):

Mechanika, Diagnostyka komputerowa, Klimatyzacja

Mówimy po:

polsku, niemiecku

Data rozpoczęcia działalności:

2002

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Szczecin (zachodniopomorskie) Zapadła 11

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

17 - 9 =