Szukaj

« Powrót
×

zadzwoni do Ciebie

Podaj swój numer telefonu

+48          

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie na potrzeby zamówionej rozmowy telefonicznej. Administratorem danych jest operator portalu gazeo.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gazeo Paweł Stefanowski oraz warsztat . Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.


SP AUTO Slawomir Piątek

Zapadła 11 Szczecin (zachodniopomorskie)

Opinie: 2

5,00

Obsługa:
5,00
Jakość usług:
5,00
Stosunek jakości do ceny:
5.00


M
maciek
Polecam

5,00

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

27 marca 2019
Montaż instalacji gazowej

Warsztat gogny polecenia -jestem zadowolony z założonej instalacjiD
Daniel
Polecam

5,00

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

14 kwietnia 2021
Serwis instalacji gazowej

Wiedza co robia to juz moje drugie auto na gas, Wszystko dziala super


Serwis instalacji gazowej:
Po 92 000 km na LPG
Instalacja: BRC Sequent 32 OBD
46 pozytywnych opinii
Samochód: Renault Laguna 1 osób poleca ten samochód pod gazSP AUTO Slawomir Piątek

Firma SP Auto Sławomir Piątek w Szczecinie istnieje od 1990r , podstawową działalnością jest montaż samochodowych instalacji gazowych którą zajeliśmi się od 2002r. Jesteśmy autoryzowanym serwisem należącym do sieci dealerskiej firmy CZAKRAM importującej samochodowe instalacje gazowe firmy BRC będącej światowym liderem w produkcji ekologicznych systemów napędzania pojazdów . Jako jedna z niewielu firm posiada autoryzację VOLKSWAGENA na montaż instalacji gazowej w nowych samochodach. Firma rozwija się dynamicznie i stale poszerza obszar swojej działalności. Zatrudnia wykwalifikowanych pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Oferuje Państwu gwarancję montażu oraz profesjonalną obsługę. W naszej ofercie oprócz montażu samochodowych instalacji gazowych znajdą Państwo także inne usługi z zakresu mechaniki pojazdowej,blacharstwa,lakiernictwa,wulkanizacji,serwisu klimatyzacji,spawania plastików, wykonujemy również badania techniczne.Na terenie warsztatu znajduje się również tokarnia. Zapewniamy części zamienne w bardzo atrakcyjnych cenach.


Montowane / serwisowane systemy LPG (2):

BRC, Zavoli

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka

Dodatkowe usługi (3):

Mechanika, Diagnostyka komputerowa, Klimatyzacja

Mówimy po:

polsku, niemiecku

Data rozpoczęcia działalności:

2002

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Szczecin (zachodniopomorskie) Zapadła 11


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

3 + 2 =

Gazeo
Zaloguj sie jako:
  Czytelnik
  Warsztat
  Producent
Nie pamiętam hasła Załóż konto