Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG

SP AUTO Slawomir Piątek

Zapadła 11 Szczecin (zachodniopomorskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: +48 91 488 44 96

Warsztat polecany przez:
BRC

Opinie: 1

5,0

Obsługa:
5,0
Jakość usług:
5,0
Stosunek jakości do ceny:
5.0
M
maciek
Polecam

5,0

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

27 marca 2019
Montaż instalacji gazowej

Warsztat gogny polecenia -jestem zadowolony z założonej instalacji

SP AUTO Slawomir Piątek

Firma SP Auto Sławomir Piątek w Szczecinie istnieje od 1990r , podstawową działalnością jest montaż samochodowych instalacji gazowych którą zajeliśmi się od 2002r. Jesteśmy autoryzowanym serwisem należącym do sieci dealerskiej firmy CZAKRAM importującej samochodowe instalacje gazowe firmy BRC będącej światowym liderem w produkcji ekologicznych systemów napędzania pojazdów . Jako jedna z niewielu firm posiada autoryzację VOLKSWAGENA na montaż instalacji gazowej w nowych samochodach. Firma rozwija się dynamicznie i stale poszerza obszar swojej działalności. Zatrudnia wykwalifikowanych pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Oferuje Państwu gwarancję montażu oraz profesjonalną obsługę. W naszej ofercie oprócz montażu samochodowych instalacji gazowych znajdą Państwo także inne usługi z zakresu mechaniki pojazdowej,blacharstwa,lakiernictwa,wulkanizacji,serwisu klimatyzacji,spawania plastików, wykonujemy również badania techniczne.Na terenie warsztatu znajduje się również tokarnia. Zapewniamy części zamienne w bardzo atrakcyjnych cenach.


Montowane / serwisowane systemy LPG (2):

BRC, Zavoli

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka

Dodatkowe usługi (3):

Mechanika, Diagnostyka komputerowa, Klimatyzacja

Mówimy po:

polsku, niemiecku

Data rozpoczęcia działalności:

2002

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Szczecin (zachodniopomorskie) Zapadła 11

Poleć znajomemu

9 × 10 =

Twoje pytanie trafi do: SP AUTO Slawomir Piątek

* pola wymagane


9 × 10 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

9 × 10 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: SP AUTO Slawomir PiątekDane kontaktowe

9 × 10 =

Umów wizytę serwisową
SP AUTO Slawomir Piątek

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
SP AUTO Slawomir Piątek

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
SP AUTO Slawomir Piątek

Podsumowanie

,

tel.Wróć