Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG

USŁUGI MOTORYZACYJNE. Bożena Najdzińska

Dzieńdziela 5 Mikołów (śląskie)

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0Brak opinii

USŁUGI MOTORYZACYJNE. Bożena Najdzińska

Firma AUTO-GAZ SERVICE z Mikołowa świadczy usługi w zakresie instalowania i serwisowania układów zasilania gazowego w samochodach,prowadzony przez nas warsztat samochodowy od kilku już lat jest autoryzowanym partnerem firm: STAG , PRINS. VIALLE,LANDI, LOVATO.  Świadczymy usługi w zakresie montażu, przeglądu i regulacji instalacji gazowych w samochodach wszystkich typów, również auta zza oceanu. Na montowane układy wystawiamy homologację toteż samochody - wzbogacone przez nas o instalację gazową - są dopuszczone do ruchu automatycznie po opuszczeniu warsztatu. Zapraszamy do współpracy także firmy przewozowe.


Montowane / serwisowane systemy LPG (9):

AC, BRC, Landi, Landi Renzo, Lovato, Prins, STAG, VSI Prins, Vialle

USŁUGI MOTORYZACYJNE. Bożena Najdzińska
USŁUGI MOTORYZACYJNE. Bożena Najdzińska
USŁUGI MOTORYZACYJNE. Bożena Najdzińska
USŁUGI MOTORYZACYJNE. Bożena Najdzińska

USŁUGI MOTORYZACYJNE. Bożena Najdzińska

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Raty

Dodatkowe usługi (1):

Klimatyzacja

Mówimy po:

polsku, angielsku

Data rozpoczęcia działalności:

1999

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Mikołów (śląskie) Dzieńdziela 5

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

10 - 8 =