1

Odp: Jakie wtryski do LPG STAG 300 Premium VW Touareg 3.2 V6

Silnik, jeśli pogoniony, jest zwłaszcza w tak ciężkiej budzie paliwożerny. Touarega z VR6 robiliśmy tylko w wersji 3.6l 280KM, co wymusza znacząco inne podejście, ale wiele kwestii pozostaje wspólnych: podstawą jest prawidłowe wykonanie systemu podawania gazu z uwzględnieniem dolotu o zróżnicowanych długościach kanałów ssących. Hana 2000 - jak najbardziej tak. Stag 300 Premium - moim zdaniem niekoniecznie warto płacić za niego, lepiej założyć 300-6 ISA2 - korekcje paliwowe mogą dość mocno fluktuować, co czyni Premium nie do końca przydatnym.
Co do reduktora AC R-01 typ 250 - testowaliśmy go na 250-konnym silniku z Żuka, termika i stabilność ciśnienia były bez zarzutu, ale późniejsze testy nie były tak różowe i rekomendując ten reduktor, liczyłbym się ze stykową termiką w warunkach niskich temperatur powietrza zimą, i jednoczesnego ostrego butowania pedału gazu. Ładnie w tym samym (tylko poprzecznym) silniku sprawdził się reduktor Magic III BIG, użyty w audi A3 quattro. Poniżej kilka fotek kolektora i reduktora:

2

Odp: Jakie wtryski do LPG STAG 300 Premium VW Touareg 3.2 V6

Nie rozumiesz? Hm. Nic nowego. Tylko mam prośbę - jeśli jesteś tak xxxxx, że nie możesz przeczytać ze zrozumieniem tekstu i powiązać ze zdjęciami, to przynajmniej xxxx xxxx w kwestii imputowania mi zamieszczania cudzych zdjęć!  :evil:
I oczekuję przeprosin!

3

Odp: Jakie wtryski do LPG STAG 300 Premium VW Touareg 3.2 V6

oktan napisał/a:

Oczywiście, źle się wyraziłem, faktycznie fotki mogą być Twoje. Natomiast jeżeli nie byłbyś tak zadufany w sobie zauważyłbyś, że piszesz tylko o montażu w silniku 3,6 a załączasz fotki od 3,2 bez żadnego opisu.


Widzę, że pomimo wyiksowania tego co myślę o poziomie twojej sapiencji, twoje wypowiedzi są wystarczającą wskazówką, cóż tam mogłem napisać. Bez żadnego opisu, tak?

No to popatrz łaskawie o jakim silniku cały czas jest w tym wątku mowa, a potem przeczytaj ten cytat:

Ładnie w tym samym (tylko poprzecznym) silniku sprawdził się reduktor Magic III BIG, użyty w audi A3 quattro

I teraz ten cytat odnieś do zdjęć.
Bardzo trudny proces skojarzeniowy, prawda? Doskonale uprawnia do stwierdzenia, że zamieściłem NIE SWOJE zdjęcia.

Hej, moderator!!! Skoro dostałem warna za słowo "głupi" i żądanie "stulenia pyska" przez osobnika, który zarzuca mi publicznie posługiwanie się nieswoimi zdjęciami, domagam się sprawiedliwości - albo zdjęcia warna mnie, albo danie oktanowi!

4

Odp: Jakie wtryski do LPG STAG 300 Premium VW Touareg 3.2 V6

Zmilcz, bo się pogrążasz. Powstrzymaj się przynajmniej od usiłowań bycia sędzią we własnej sprawie.

5

Odp: Jakie wtryski do LPG STAG 300 Premium VW Touareg 3.2 V6

Oktan sprostował swoją wypowiedź. Spuść trochę z tonu. Forum nie jest potrzebna kolejna awantura.

6

Odp: Jakie wtryski do LPG STAG 300 Premium VW Touareg 3.2 V6

Nie. Charakterologicznie typ zbieżny, ale emocjonalnie inny. Obu łączy kategoryczny imperatyw uchodzenia za autorytet w każdej dziedzinie, w każdym temacie, ale oktan zgrywa poprawnego politycznie, a caniggia kolesia który zamiast jeść miód - żuje pszczoły  :mrgreen:

P.S.
Panie moderator, doczekam się działania niosącego cechy jakiejkolwiek sprawiedliwości? Czy nadal wobec braku reakcji z Pana strony zmuszony będę kategoryzować swoje stanowisko wobec oszczerców i technologicznych analfabetów?

7

Odp: Jakie wtryski do LPG STAG 300 Premium VW Touareg 3.2 V6

oktan napisał/a:

Oczywiście, źle się wyraziłem, faktycznie fotki mogą być Twoje.


manio123 napisał/a:

Okatn niczego nie sprostował i Sebastian słusznie domaga się swoich praw. Wszyscy są równi, a post z opisem silnika nie budził żadnych moich wątpliwości czego dotyczą zdjęcia smile Pomówienie nie zostało ukarane, tylko obrona swoich praw. Dziwne zasady ?


a A to nie jest sprostowanie?

8

Odp: Jakie wtryski do LPG STAG 300 Premium VW Touareg 3.2 V6

czesio napisał/a:
oktan napisał/a:

Oczywiście, źle się wyraziłem, faktycznie fotki mogą być Twoje.


manio123 napisał/a:

Okatn niczego nie sprostował i Sebastian słusznie domaga się swoich praw. Wszyscy są równi, a post z opisem silnika nie budził żadnych moich wątpliwości czego dotyczą zdjęcia smile Pomówienie nie zostało ukarane, tylko obrona swoich praw. Dziwne zasady ?


a A to nie jest sprostowanie?


W chwili wyrównania bilansu ostrzeżeń pomiędzy mną i oktanem - jest.

W innym przypadku:

Pomówienie nie zostało ukarane, tylko obrona swoich praw.