REKLAMA
25.02.2009

Pokaż, co potrafisz... przerobić!

Bądźmy zupełnie szczerzy - jeśli sami siebie nie pochwalimy, kto niby zrobi to za nas? Nikt! Dlatego też zachęcamy do przesyłania nam zdjęć i opisów najciekawszych „okazów”, jakie przewinęły się przez Wasze warsztaty. Pokazujmy, z jakimi niezwykłymi autami mamy do czynienia!

REKLAMA
Hummer H3mototarget.plHummer H3


Wiadomo, że na gaz zazwyczaj przerabia się zupełnie pospolite samochody, w tym całe tabuny sprowadzonych z Niemiec Volkswagenów, Opli i Fordów. Nuda... Od czasu do czasu zdarzają się jednak jakieś „perełki” - a to wielki „amerykan” z dudniącą V-ósemką pod maską, a to pachnący skórą „Misiek”, jakiś wypielęgnowany zabytek lub coś zupełnie „od czapy”, jak Hummer albo Porsche Cayenne. Pokażmy niedowiarkom, że takie samochody też jeżdżą na LPG!
Niektórzy wierzą, że gaz nadaje się przede wszystkim do zapalniczek, a jeśli już do samochodów, to tylko do tych starych, z przebiegami powyżej 200 tys. km, za których kierownicami zasiadają rzekomo „biedacy”, których nie stać na nic lepszego. Udowodnijmy, w jak wielkim są błędzie! Oszczędność to przecież nie przymus, ale cecha charakteru przejawiana w równym stopniu przez ludzi o różnej zasobności portfela.
Poza Polską nikt się nie wstydzi, że ma drogie auto na LPG - czas, byśmy i my przestali. Czekamy na zgłoszenia!

Naprawdę warto się pokazać! Nadsyłajcie materiały: zdjęcia, opisy, informacje o warsztacie. Na ich podstawie nasza redakcja przygotuje odpowiednie prezentacje, które będziemy publikować wraz z nazwą firmy montażowej. W ten sposób czytelnicy noszący się z zamiarem przerobienia niecodziennego modelu od razu dowiedzą się, kto co potrafi. redakcja@gazeo.pl


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: informacja własnagazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.