REKLAMA
07.03.2016

Praktyk radzi po nowemu

O ile w samej formule porad Praktyka nic się nie zmienia, towarzyszące mu filmy zawierające cenne wskazówki dla nowych użytkowników samochodów z instalacjami LPG pojawiają się w zupełnie nowej odsłonie. Sprawdź koniecznie!
REKLAMA

Dobra instalacja – bezproblemowa eksploatacja
Pierwszy z nowych filmów dotyczy tego, jak ważny jest wybór sprawdzonych komponentów i solidnego, godnego zaufania warsztatu. Oszczędności biorą się z tańszego paliwa, a nie z jak najtańszego montażu, więc lepiej postawić na jakość – zarówno systemu LPG, jak i pracy tych, którzy go zamontują.

Ładowanie video...

 

Zamontowałeś instalację LPG i co dalej?
Montaż instalacji LPG wiąże się z pewnymi formalnościami, których należy dopełnić – musisz dokonać wpisu do dowodu rejestracyjnego w Wydziale Komunikacji, a na każde badanie techniczne jeździć z paszportem zbiornika. Zobacz, o czym jeszcze trzeba pamiętać po konwersji!

Ładowanie video...

 

Jak jeździć samochodem na LPG?
Montaż instalacji gazowej to tak naprawdę nie koniec, a dopiero początek przygody z nowym, tańszym paliwem. Jazda samochodem napędzanym LPG nie różni się od prowadzenia auta benzynowego, ale o kilku rzeczach trzeba pamiętać, a także wyrobić sobie pewne nowe nawyki. Na co zwrócić uwagę?

Ładowanie video...

 

Zajrzyj koniecznie, jak nowe filmiki prezentują się bezpośrednio na stronie Praktyk radzi!


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: informacja własnagazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.