REKLAMA
07.03.2016

Praktyk radzi po nowemu

O ile w samej formule porad Praktyka nic się nie zmienia, towarzyszące mu filmy zawierające cenne wskazówki dla nowych użytkowników samochodów z instalacjami LPG pojawiają się w zupełnie nowej odsłonie. Sprawdź koniecznie!
REKLAMA

Dobra instalacja – bezproblemowa eksploatacja
Pierwszy z nowych filmów dotyczy tego, jak ważny jest wybór sprawdzonych komponentów i solidnego, godnego zaufania warsztatu. Oszczędności biorą się z tańszego paliwa, a nie z jak najtańszego montażu, więc lepiej postawić na jakość – zarówno systemu LPG, jak i pracy tych, którzy go zamontują.

Ładowanie video...

 

Zamontowałeś instalację LPG i co dalej?
Montaż instalacji LPG wiąże się z pewnymi formalnościami, których należy dopełnić – musisz dokonać wpisu do dowodu rejestracyjnego w Wydziale Komunikacji, a na każde badanie techniczne jeździć z paszportem zbiornika. Zobacz, o czym jeszcze trzeba pamiętać po konwersji!

Ładowanie video...

 

Jak jeździć samochodem na LPG?
Montaż instalacji gazowej to tak naprawdę nie koniec, a dopiero początek przygody z nowym, tańszym paliwem. Jazda samochodem napędzanym LPG nie różni się od prowadzenia auta benzynowego, ale o kilku rzeczach trzeba pamiętać, a także wyrobić sobie pewne nowe nawyki. Na co zwrócić uwagę?

Ładowanie video...

 

Zajrzyj koniecznie, jak nowe filmiki prezentują się bezpośrednio na stronie Praktyk radzi!
Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: informacja własnagazeo.pl 2007-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.