Szukaj

« Powrót
×

zadzwoni do Ciebie

Podaj swój numer telefonu

+48          

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie na potrzeby zamówionej rozmowy telefonicznej. Administratorem danych jest operator portalu gazeo.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gazeo Paweł Stefanowski oraz warsztat . Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.


ADGAZ Adam Stępień

Wiśniowa 8a Piaseczno (mazowieckie)

Opinie: 2

4,85

Obsługa:
5,00
Jakość usług:
5,00
Stosunek jakości do ceny:
4.50


P
Passa
Polecam

5,00

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

Wczoraj
Serwis instalacji gazowej

Super obsługa.PolecamA
Art
Polecam

4,70

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 4

24 maja 2021
Montaż instalacji gazowej

Wszystko w porządku, a właściciel firmy to prawdziwy Pasjonat w dziedzinie , która się zajmuje.


Instalacja: BRC Sequent 32 OBD
46 pozytywnych opinii
Samochód: Toyota Yaris 2 osób poleca ten samochód pod gazADGAZ Adam Stępień

Nasza firma jest autoryzowanym  serwisem BRC, Lando Renzo, KOLTEC,  montuje i serwisuje auto gaz (koltec, prins, vialle, tartarini, landirenzo) w samochodach o napędzie benzynowym. Wysoki stopień specjalizacji, współpraca z największymi importerami urządzeń w kraju oraz nieustanne podnoszenie kwalifikacji przez naszych pracowników daje klientowi pewność profesjonalnie wykonanie instalacji vialle i koltec. Firma posiada najnowocześniejsze komputerowe urządzenia diagnostyczne, cyfrowe czytniki i testery do samochodowych urządzeń gazowych. Jesteśmy posiadaczami certyfikatów wydawanych przez importerów i producentów instalacji gazowych, co gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa montowanych przez nas instalacji. Montaż i serwis samochodowych instalacji gazowych; mechanika samochodowa.


Montowane / serwisowane systemy LPG (46):

4GAS, AC, AEB, AG DGI, ALEX, Alisei Zeta, Autronic, BRC, Bedini, Bigas, Bingo, D.T.GAS, Easyjet, Elpigaz, Emmegas, Europegas, Icom, JTG, KING, KME, Koltec, LPGTECH, Landi, Landi Renzo, Lecho, Lo.gas, Lovato, MTM, Med, Necam-Koltec, OMB, OMVL, OPTIMA, Prins, REG, Romano, SOLARIS, STAG, Tartarini, Unigas, V-tec, VSI Prins, Vialle, ZENIT, Zavoli, Öcotec

ADGAZ Adam Stępień
ADGAZ Adam Stępień
ADGAZ Adam Stępień
ADGAZ Adam Stępień


Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Raty

Mówimy po:

polsku, angielsku

Data rozpoczęcia działalności:

2002

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Piaseczno (mazowieckie) Wiśniowa 8a


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

3 + 1 =

Gazeo
Zaloguj sie jako:
  Czytelnik
  Warsztat
  Producent
Nie pamiętam hasła Załóż konto