Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG

ADGAZ Adam Stępień

Wiśniowa 8a Piaseczno (mazowieckie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 22 711 04 78

Warsztat polecany przez:
STAG

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0

Brak opinii

ADGAZ Adam Stępień

Nasza firma jest autoryzowanym serwisem STAG, BRC, KOLTEC, montuje i serwisuje auto gaz (koltec, prins, vialle, tartarini, landirenzo) w samochodach o napędzie benzynowym. Wysoki stopień specjalizacji, współpraca z największymi importerami urządzeń w kraju oraz nieustanne podnoszenie kwalifikacji przez naszych pracowników daje klientowi pewność profesjonalnie wykonanie instalacji vialle i koltec. Firma posiada najnowocześniejsze komputerowe urządzenia diagnostyczne, cyfrowe czytniki i testery do samochodowych urządzeń gazowych. Jesteśmy posiadaczami certyfikatów wydawanych przez importerów i producentów instalacji gazowych, co gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa montowanych przez nas instalacji. Montaż i serwis samochodowych instalacji gazowych; mechanika samochodowa.


Montowane / serwisowane systemy LPG (46):

4GAS, AC, AEB, AG Centrum, AG DGI, ALEX, Alisei Zeta, Autronic, BRC, Bedini, Bigas, Bingo, D.T.GAS, Easyjet, Elpigaz, Emmegas, Europegas, Icom, JTG, KING, KME, Koltec, LPGTECH, Landi, Landi Renzo, Lecho, Lo.gas, Lovato, MTM, Med, Necam-Koltec, OMVL, OPTIMA, Prins, REG, Romano, SOLARIS, STAG, Tartarini, Unigas, V-tec, VSI Prins, Vialle, Zavoli, Zenit, Öcotec

ADGAZ Adam Stępień

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Raty

Mówimy po:

polsku, angielsku

Data rozpoczęcia działalności:

2003

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Piaseczno (mazowieckie) Wiśniowa 8a

Poleć znajomemu

8 × 5 =

Twoje pytanie trafi do: ADGAZ Adam Stępień

* pola wymagane


8 × 5 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

8 × 5 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: ADGAZ Adam StępieńDane kontaktowe

8 × 5 =

Umów wizytę serwisową
ADGAZ Adam Stępień

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
ADGAZ Adam Stępień

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
ADGAZ Adam Stępień

Podsumowanie

,

tel.Wróć