Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG

AUTO-MAR Marcin Hołdys

Mazańcowicka 135A Czechowice-Dziedzice (śląskie)

Opinie: 1

5,0

Obsługa:
5,0
Jakość usług:
5,0
Stosunek jakości do ceny:
5.0


J
Jakubek
Polecam

5,0

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

02 lipca 2018
Montaż instalacji gazowej

AUTO-MAR Marcin Hołdys

Firma "Auto-Mar" specjalizuje się w montażu, regulacji i naprawie instalacji gazowych. Korzystamy tylko z najlepszych podzespołów i części do montażu autogaz-u.Jesteśmy AUTORYZAOWANYM SERWISEM STAGA  # Montaż samochodowych instalacji LPG wszystkich typów # Montaż instalacji CNG # Naprawy i regulacje wszystkich typów instalacji Auto-Gaz # Mechanika pojazdowa .     Montowane marki: STAG  AC ,  Lovato , AG , LPG Tech .                                                            Serwisowane marki:   Landi Renzo, Lovato,  Sirocco , Tartarini , Wszystkie po konsultacji # Montaż samochodowych instalacji LPG wszystkich typów # Montaż instalacji CNG # Naprawy i regulacje wszystkich typów instalacji Auto-Gaz # Mechanika pojazdowa


Montowane / serwisowane systemy LPG (15):

AC, Autronic, Bigas, Bingo, KME, LPGTECH, Landi, Landi Renzo, Lovato, Lovtec, OMVL, STAG, Tartarini, ZENIT, ZENIT

Montowane / serwisowane systemy gazodiesla (2):

STAG, SOLARIS diesel

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 8:00 - 13:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka

Dodatkowe usługi (4):

Mechanika, Serwis opon, Elektronika, elektryka, Diagnostyka komputerowa

Mówimy po:

polsku

Data rozpoczęcia działalności:

2003

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Czechowice-Dziedzice (śląskie) Mazańcowicka 135A

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

8 + 12 =