Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG
×

zadzwoni do Ciebie

Podaj swój numer telefonu

+48          

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie na potrzeby zamówionej rozmowy telefonicznej. Administratorem danych jest operator portalu gazeo.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gazeo Paweł Stefanowski oraz warsztat . Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.


AUTO-MAR Marcin Hołdys

Mazańcowicka 135 Czechowice-Dziedzice (śląskie)

Opinie: 6

4,43

Obsługa:
4,50
Jakość usług:
4,17
Stosunek jakości do ceny:
4.67


S
Seba
Polecam

5,00

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

06 października 2021
Montaż instalacji gazowej

Podejście bw pełni profesjonalne do klienta


Montaż instalacji gazowej:
Przy 270 000 km
Instalacja: STAG STAG 300 8 Qmax Plus
3 pozytywnych opinii
Samochód: BMW 3 seria 0 osób poleca ten samochód pod gaz

J
Jakubek
Polecam

5,00

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

02 lipca 2018
Montaż instalacji gazowejK
ksmieja@interia.pl
Polecam

5,00

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

24 maja 2021
Serwis instalacji gazowej

Wizyta umówiona telefonicznie na godzinę i zrealizowana w terminie. Nie musiałem czekać na miejsce w warsztacie.


Serwis instalacji gazowej:
Po 134 000 km na LPG
Instalacja: STAG STAG 4 Qbox Plus
32 pozytywnych opinii
Samochód: Ford Focus 1 osób poleca ten samochód pod gaz

C
Chomar96
Polecam

5,00

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

25 maja 2021
Montaż instalacji gazowej

Bardzo Dobrze wykonana instalacja, lux robota


Montaż instalacji gazowej:
Przy 157 000 km
Instalacja: STAG STAG 4 Qbox Plus
32 pozytywnych opinii
Samochód: Mercedes-Benz C-klasa 0 osób poleca ten samochód pod gaz

M
Misiu gogo
Nie mam zdania

3,30

Obsługa: 4

Jakość usługi: 2

Stosunek jakości do ceny: 4

22 czerwca 2021
Montaż instalacji gazowej

Jeśli chodzi o obsługę jest ok, ale problem z montażem ponieważ po kalibracji wskaźnik poziomu gazu ciągle nie działał i pomimo paru wizyt w serwisie panowie nie poradzili sobie z problemem i rozłożyli ręce.


Montaż instalacji gazowej:
Przy 156 000 km
Instalacja: STAG STAG 4 Qbox Basic
24 pozytywnych opinii
Samochód: Volkswagen Touran 1 osób poleca ten samochód pod gaz

A
adi
Nie mam zdania

3,30

Obsługa: 3

Jakość usługi: 3

Stosunek jakości do ceny: 4

30 maja 2021
Montaż instalacji gazowej

Miąłem otrzymać po wczesniejszym umówieniu samochód na czas montazu instalacji. Niestety w dniu kiedy przyjechałem na montaż pan stwierdził że samochodu nie dostane bo nie zjechał klient . Musiałem prosic kolegę aby przyjechał po mnie,. Po montażu odebrałem samochód oczywiście musiałem dojechac własnym trnasportem. Porzejechałem pierwszy zbiornik paliwa i musiałem udac się ponownie do warsztatu bo czuć było gaz podczas jazdy . Okaząło się że "montazysta" założył do listwy grubszy wąż niz powinien być i ścisnął opaskami myśląc że taki wałek przejdzie. Niestety nie przeszedł narażając mnie i mój świeżo zakup[iony samochód na niebezpiecvzeństwo. "Przepraszam" lub cos podobnego niestety nie ma w żwyczaju tego warsztatu. Przyjechałem na przegląd po 1.5tkm juz dzien wcześniej przekroczyłem ten przebieg i gaz przestał się włączać. Pomysałem pewnie tak komputer ustawiony ale od serwisanta usłysząłem że nie ma żadnej blokady. szukał szukał i okazało się że elektrozawór przestał działać. wybrałem warsztat po pozytywnych opiniach i polceniu mojego szwagra. Czy wybrałbym ponownie ?polecił komuś? Raczej chyba nie biorąc pod uwage moje doswiadczenie z tym wrsztatem. Może kiedyś dbali o klienta ale teraz widac że mają dużo klientów z tego co zauważyłem flotowych tez i mają w nosie wysoki poziom obsługi.


Montaż instalacji gazowej:
Przy 44 000 km
Instalacja: STAG STAG 4 Qbox Plus
32 pozytywnych opinii
Samochód: Renault Duster 1 osób poleca ten samochód pod gazAUTO-MAR Marcin Hołdys

Firma "Auto-Mar" specjalizuje się w montażu, regulacji i naprawie instalacji gazowych. Korzystamy tylko z najlepszych podzespołów i części do montażu autogaz-u.Jesteśmy AUTORYZAOWANYM SERWISEM STAGA  # Montaż samochodowych instalacji LPG wszystkich typów # Montaż instalacji CNG # Naprawy i regulacje wszystkich typów instalacji Auto-Gaz # Mechanika pojazdowa .     Montowane marki: STAG  AC ,  Lovato , AG , LPG Tech .                                                            Serwisowane marki:   Landi Renzo, Lovato,  Sirocco , Tartarini , Wszystkie po konsultacji # Montaż samochodowych instalacji LPG wszystkich typów # Montaż instalacji CNG # Naprawy i regulacje wszystkich typów instalacji Auto-Gaz # Mechanika pojazdowa


Montowane / serwisowane systemy LPG (14):

AC, Autronic, Bigas, Bingo, KME, LPGTECH, Landi, Landi Renzo, Lovato, Lovtec, OMVL, STAG, Tartarini, ZENIT

Montowane / serwisowane systemy CNG (1):

STAG

Montowane / serwisowane systemy gazodiesla (2):

STAG, SOLARIS diesel

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 8:00 - 13:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka

Dodatkowe usługi (5):

Mechanika, Serwis opon, Elektronika, elektryka, Diagnostyka komputerowa, Klimatyzacja

Mówimy po:

polsku

Data rozpoczęcia działalności:

2003

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Czechowice-Dziedzice (śląskie) Mazańcowicka 135


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

9 × 2 =

Gazeo
Zaloguj sie jako:
  Czytelnik
  Warsztat
  Producent
Nie pamiętam hasła Załóż konto