Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG
×

zadzwoni do Ciebie

Podaj swój numer telefonu

+48          

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie na potrzeby zamówionej rozmowy telefonicznej. Administratorem danych jest operator portalu gazeo.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gazeo Paweł Stefanowski oraz warsztat . Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.


AUTOMAX Piotr Chojnacki

Kwiatkówka Górna 52 Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 603 297 650

Warsztat polecany przez:
LOVATO LANDIRENZO

Opinie: 1

4,33

Obsługa:
4,00
Jakość usług:
4,00
Stosunek jakości do ceny:
5.00


E
Eryk
Polecam

4,33

Obsługa: 4

Jakość usługi: 4

Stosunek jakości do ceny: 5

03 sierpnia 2021
Serwis instalacji gazowej

Wszystko ok. nie ma się czego czepiać. Warsztat Spoko


Instalacja: ALEX IDEA OBD 4 cyl
3 pozytywnych opiniiAUTOMAX Piotr Chojnacki

Firma "AUTOMAX Piotr Chojnacki" specjalizuję się w montażu profesjonalnych instalacji gazowych do samochodów osobowych i dostawczych. Auto Gaz Kwiatkówka - Oferta Samochodowe instalacje gazowe Oferujemy montaż instalacji gazowych do samochodów osobowych i dostawczych renomowanych firm: Lovato, Landirenzo, Stag, KME. Prowadzimy również naprawę i serwis instalacji gazowych. Doradzamy i pomagamy w wyborze odpowiedniego systemu gazowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Udzielamy pisemnej gwarancji oraz pełną dokumentację instalacji gazowej. Diesel LPG - Europegas Oscar N-Diesel System podwójnego paliwa diesel-gaz do silników wysokoprężnych pozwala na pracę na mieszance oleju napędowego i gazu, dzięki czemu znacznie obniża koszty i zmniejsza emisję dwutlenku węgla. Nasz system wtrysku gazu wykorzystuje zaawansowany moduł komputera, który steruje przepływem gazu zarówno w najnowszych jak i w starszych silnikach wysokoprężnych. Dlaczego my? - Wieloletnie doświadczenie - Profesjonalnie wyposażony warsztat - Przeszkolona kadra - Części tylko renomowanych firm - Gwarancja - Serwis - Atrakcyjne ceny - RATY


Montowane / serwisowane systemy LPG (7):

AC, KME, LPGTECH, Landi, Landi Renzo, Lovato, STAG

Montowane / serwisowane systemy gazodiesla (2):

AC, Europegas

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka

Mówimy po:

polsku

Data rozpoczęcia działalności:

1999

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Tomaszów Mazowiecki (łódzkie) Kwiatkówka Górna 52


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

8 - 6 =

Gazeo
Zaloguj sie jako:
  Czytelnik
  Warsztat
  Producent
Nie pamiętam hasła Załóż konto