Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG

AUTOPOL Mirosław Mroczek

Działkowa 23 Warszawa (mazowieckie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 22 868 40 54

Warsztat polecany przez:
STAG LOVATO LANDIRENZO

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0

Brak opinii

AUTOPOL Mirosław Mroczek

Firma powstała w 1993 r. i nieprzerwanie prowadzi działalność. Przez te wszystkie lata, pomimo kryzysów jakie panowały na rynku gazowym firma istnieje nadal. Przez cały czas jesteśmy na bieżąco z nowościami technicznymi jakie są wprowadzane w tej dziedzinie. W tym okresie zamontowaliśmy instalacje do kilku tysięcy różnych modeli aut. Są to instalacje począwszy od pierwszego do czwartego typu generacji. - Montaż i serwis samochodowych instalacji gazowych. - Ozonowanie - usuwanie nieprzyjemnych zapachów Zajmujemy się kompleksowym ozonowaniem pomieszczeń - neutralizacja, dezynfekcja zapachów w domach, mieszkaniach, biurach, przedszkolach itp. oraz pojazdów - odświeżanie powietrza, dezynfekcja w samochodach osobowych, ciężarowych, transportowych, publicznych czy przyczepach campingowych. Pomagamy pozbyć się nieprzyjemnych zapachów - dzięki ozonowaniu odgrzybiamy i dezynfekujemy klimatyzacje od wszelkiego rodzaju alergenów , pleśni, grzybów. Nasza oferta w serwisie klimatyzacji samochodowej · odgrzybiamy klimatyzację nie tylko metodą chemiczną, ale również ozonową · napełniamy klimatyzację gazem typu R134a · naprawiamy klimatyzację · przeprowadzamy okresowe przeglądy · przeprowadzamy testy szczelności układu klimatyzacji · kontrolujemy stan filtra kabinowego · uzupełniamy olej w układzie klimatyzacji · dokonujemy diagnostyki komputerowej układu klimatyzacji - ozonowanie - usuwanie nieprzyjemnych zapachów Możliwość kredytowania zapłaty w systemie Żagiel S.A.


Montowane / serwisowane systemy LPG (12):

AC, BRC, Bingo, Emmegas, KME, Landi, Landi Renzo, Lovato, OMVL, STAG, Stefanelli, Tartarini

AUTOPOL  Mirosław Mroczek
AUTOPOL  Mirosław Mroczek
AUTOPOL  Mirosław Mroczek
AUTOPOL  Mirosław Mroczek


Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Raty

Dodatkowe usługi (2):

Elektronika, elektryka, Klimatyzacja

Mówimy po:

polsku

Data rozpoczęcia działalności:

1993

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Warszawa (mazowieckie) Działkowa 23

Poleć znajomemu

10 × 10 =

Twoje pytanie trafi do: AUTOPOL Mirosław Mroczek

* pola wymagane


10 × 10 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

10 × 10 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: AUTOPOL Mirosław MroczekDane kontaktowe

10 × 10 =

Umów wizytę serwisową
AUTOPOL Mirosław Mroczek

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
AUTOPOL Mirosław Mroczek

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
AUTOPOL Mirosław Mroczek

Podsumowanie

,

tel.Wróć