Szukaj

« Powrót
×

zadzwoni do Ciebie

Podaj swój numer telefonu

+48          

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie na potrzeby zamówionej rozmowy telefonicznej. Administratorem danych jest operator portalu gazeo.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gazeo Paweł Stefanowski oraz warsztat . Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.


AUTOPOL Mirosław Mroczek

Działkowa 23 Warszawa (mazowieckie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 22 868 40 54

Warsztat polecany przez:
STAG LOVATO LANDIRENZO

Opinie: 1

4,67

Obsługa:
5,00
Jakość usług:
5,00
Stosunek jakości do ceny:
4.00


K
Krzysztof
Polecam

4,67

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 4

22 lipca 2021
Serwis instalacji gazowej

Polecam, bardzo miła i profesjonalna obsługa. Troszkę za drogo jak dla mnie, ale wszystko teraz drożeje niestety...


Serwis instalacji gazowej:
Po 25 000 km na LPG
Instalacja: STAG STAG 4 Qbox Basic
23 pozytywnych opinii
Samochód: Renault Kangoo 0 osób poleca ten samochód pod gazAUTOPOL Mirosław Mroczek

Firma powstała w 1993 r. i nieprzerwanie prowadzi działalność. Przez te wszystkie lata, pomimo kryzysów jakie panowały na rynku gazowym firma istnieje nadal. Przez cały czas jesteśmy na bieżąco z nowościami technicznymi jakie są wprowadzane w tej dziedzinie. W tym okresie zamontowaliśmy instalacje do kilku tysięcy różnych modeli aut. Są to instalacje począwszy od pierwszego do czwartego typu generacji. - Montaż i serwis samochodowych instalacji gazowych. - Ozonowanie - usuwanie nieprzyjemnych zapachów Zajmujemy się kompleksowym ozonowaniem pomieszczeń - neutralizacja, dezynfekcja zapachów w domach, mieszkaniach, biurach, przedszkolach itp. oraz pojazdów - odświeżanie powietrza, dezynfekcja w samochodach osobowych, ciężarowych, transportowych, publicznych czy przyczepach campingowych. Pomagamy pozbyć się nieprzyjemnych zapachów - dzięki ozonowaniu odgrzybiamy i dezynfekujemy klimatyzacje od wszelkiego rodzaju alergenów , pleśni, grzybów. Nasza oferta w serwisie klimatyzacji samochodowej · odgrzybiamy klimatyzację nie tylko metodą chemiczną, ale również ozonową · napełniamy klimatyzację gazem typu R134a · naprawiamy klimatyzację · przeprowadzamy okresowe przeglądy · przeprowadzamy testy szczelności układu klimatyzacji · kontrolujemy stan filtra kabinowego · uzupełniamy olej w układzie klimatyzacji · dokonujemy diagnostyki komputerowej układu klimatyzacji - ozonowanie - usuwanie nieprzyjemnych zapachów Możliwość kredytowania zapłaty w systemie Żagiel S.A.


Montowane / serwisowane systemy LPG (12):

AC, BRC, Bingo, Emmegas, KME, Landi, Landi Renzo, Lovato, OMVL, STAG, Stefanelli, Tartarini

AUTOPOL  Mirosław Mroczek
AUTOPOL  Mirosław Mroczek
AUTOPOL  Mirosław Mroczek
AUTOPOL  Mirosław Mroczek


Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Raty

Dodatkowe usługi (2):

Elektronika, elektryka, Klimatyzacja

Mówimy po:

polsku

Data rozpoczęcia działalności:

1993

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Warszawa (mazowieckie) Działkowa 23


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

1 × 3 =