Szukaj

« Powrót

Auto Gaz Aries Spółka Cywilna

ul. Sobieskiego 1 Brzeszcze (małopolskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 32 211 01 44

Warsztat polecany przez:

Opinie: 2

5,0

Obsługa:
5,0
Jakość usług:
5,0
Stosunek jakości do ceny:
5.0


P
Prymus
Polecam

5,0

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

25 marca 2019
Montaż instalacji gazowej

Widać że lubią to co robią... Fajnie się z nimi rozmawia o instalacjach.... Zawsze można się czegoś dowiedzieć


Montaż instalacji gazowej:
Przy 102 000 km
Instalacja: BRC Sequent 32 OBD
25 pozytywnych opinii
Samochód: Opel Corsa 2 osób poleca ten samochód pod gaz

P
Paweł
Polecam

5,0

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

22 października 2018
Serwis instalacji gazowej

Polecam . Naprawdę zasługuję na 5 gwiazdek w każdej kategorii. Zarówno w montażu ( montaż wcześniejszy w innym samochodzie ) jak i serwisie instalacji gazowej w obecnie używanym). Instalacja zamontowana w serwisie dilera.


Serwis instalacji gazowej:
Po 40 998 km na LPG
Instalacja: BRC Sequent 32 OBD
25 pozytywnych opinii
Samochód: Chevrolet Cruze 1 osób poleca ten samochód pod gazAuto Gaz Aries Spółka Cywilna

Firma AUTO GAZ ARIES swoimi początkami sięga do roku 1993 kiedy to rozpoczęła działalność w zakresie diagnostyki, regulacji i mechaniki samochodowej. Przez kolejne lata doskonaliła swoje umiejętności mechaniczne oraz rozpoczęła montaż instalacji gazowych w samochodach. W roku 1995 uruchomiliśmy stację LPG tankowania gazem płynnym propan-butan i wymiany butli.

 

Nasze działania cechuje: DWUDZIESTOSTOLETNIE doświadczenie i praktyka w zakresie mechaniki i diagnostyki pojazdowej oraz montażu i serwisowania samochodowych instalacji gazowych na propan-butan. Profesjonalizm wynikający z uzyskanego doświadczenia oraz ciągłego                                  udoskonalaniaumiejętności poprzez udział załogi w licznych kursach i szkoleniach, potwierdzonych certyfikatami i satysfakcją zadowolonych klientów oraz otrzymanymi referencjami. Nasz udział w rynku gazu sprzyja ekologii i ochronie środowiska naturalnego przez montowanie instalacji na gaz propan butan, z którego spalania powstaje mniej substancji szkodliwych dla przyrody. Właściwa komputerowa diagnostyka, odpowiednia regulacja silników benzynowych i przywrócenie prawidłowego spalania benzyny również przyczynia się do mniejszego obciążenia środowiska substancjami trującymi a przy tym właściwą współpracą systemu zasilania gazem.

BRC dla Volkswagena

Montaż bez utraty gwarancji

Nasza firma otrzymała od firmy CZAKRAM Jacek Okoński sp. jawna na podstawie umowy współpracy z KULCZYK – TRADEX Sp. z o.o. upoważnienie do montażu instalacji gazowych marki BRC w gwarancyjnych samochodach marki VOLKSWAGEN zgodnie z obowiązującymi przepisami i umowami handlowymi. Co oznacza iż zamontowana przez naszą firmę instalacja gazowa LPG marki BRC włoskiej firmy M.T.M. do samochodu całkowicie nowego lub w trakcie trwania gwarancji nie utraci jej.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

 


Montowane / serwisowane systemy LPG (10):

AC, Autronic, BRC, Elpigaz, KME, Landi, Landi Renzo, Lovato, STAG, Tartarini

Auto Gaz Aries Spółka Cywilna
Auto Gaz Aries Spółka Cywilna
Auto Gaz Aries Spółka Cywilna
Auto Gaz Aries Spółka Cywilna

Auto Gaz Aries Spółka Cywilna
Auto Gaz Aries Spółka Cywilna
Auto Gaz Aries Spółka Cywilna
Auto Gaz Aries Spółka Cywilna

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Przelew, Raty

Dodatkowe usługi (3):

Mechanika, Serwis opon, Diagnostyka komputerowa

Mówimy po:

polsku

Data rozpoczęcia działalności:

1993

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Brzeszcze (małopolskie) ul. Sobieskiego 1

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

16 - 10 =