Szukaj
REKLAMA
LPG

Auto Gaz Śląsk

Brygadzistów 82A Katowice (śląskie)

Opinie: 1

5,0

Obsługa:
5,0
Jakość usług:
5,0
Stosunek jakości do ceny:
5.0
 
Wojtek
Polecam

5,0

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

30 sierpnia 2019
Montaż instalacji gazowej

Instalacja Tartarini poprawnie współpracuje z silnikiem przez co spadki mocy są nieodczuwalne. Przyjazna obsługa na miejscu i jakościowy serwis.

Auto Gaz Śląsk

Firma Auto Gaz Śląsk istnieje od 1994 roku , reprezentuje na rynku polskim włoską firmę Tartarini. Firma Tartarini istniejąca od 1942 roku jest wiodącym producentem elementów instalacji gazowych LPG i CNG. W ofercie posiadamy elementy oraz zestawy instalacji gazowych LPG i CNG przeznaczone do każdego typu pojazdu z zapłonem iskrowym: - instalacje tradycyjne na bazie TEC 99, - instalację wtrysku ciągłego ETAGAS -instalacje sekwencyjnego wtrysku fazowego paliwa gazowego w tym również centralki nowej generacji EVO01. - instalacje sekwencyjnego wtrysku gazu przeznaczone do wybranych jednostek wyposażonych w systemy bezpośredniego wtrysku benzyny. Serwis działa zgodnie z uzyskanym Certyfikatem ISO 9001-2008. Zdobyte doświadczenie oraz posiadane nowoczesne zaplecze techniczne gwarantuje wykonie usług na technicznie wysokim poziomie. Zapraszamy ! Montaż samochodowych instalacji gazowych LPG i CNG firmy Tartarini. Diagnostyka silników, kasowanie błędów . Diagnostyka i naprawa układów benzynowych. Diagnostyka i naprawa układów zapłonowych , Diagnostyka i naprawa instalacji gazowych wszystkich marek i typów.


Montowane / serwisowane systemy LPG (2):

Tartarini, Vialle

Montowane / serwisowane systemy CNG (1):

Tartarini

Auto Gaz Śląsk
Auto Gaz Śląsk
Auto Gaz Śląsk
Auto Gaz Śląsk

Auto Gaz Śląsk
Auto Gaz Śląsk
Auto Gaz Śląsk
Auto Gaz Śląsk

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka

Dodatkowe usługi (3):

Elektronika, elektryka, Diagnostyka komputerowa, Klimatyzacja

Mówimy po:

polsku, angielsku, niemiecku, włosku

Data rozpoczęcia działalności:

1994

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Katowice (śląskie) Brygadzistów 82A

Poleć znajomemu

18 - 5 =

Twoje pytanie trafi do: Auto Gaz Śląsk

* pola wymagane


18 - 5 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

18 - 5 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: Auto Gaz ŚląskDane kontaktowe

18 - 5 =

Umów wizytę serwisową
Auto Gaz Śląsk

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
Auto Gaz Śląsk

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
Auto Gaz Śląsk

Podsumowanie

,

tel.Wróć