Szukaj
REKLAMA
LPG

DELKO-AUTO

Darłowska 56 Poznań (wielkopolskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 508-980-960

Warsztat polecany przez:
OPTIMA

Opinie: 1

4,7

Obsługa:
4,0
Jakość usług:
5,0
Stosunek jakości do ceny:
5.0


S
Sebastian
Polecam

4,7

Obsługa: 4

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

16 października 2018
Montaż instalacji gazowej

Wszystko bardzo fachowo. Auto oddano w umówionym terminie. Kolejna wizyta po 1000 km na przeglądzie zerowym. Krótka i przyjemna - bo bezpłatna.


Montaż instalacji gazowej:
Przy 210 000 km
Instalacja: ALEX OPTIMA EXPERT OBD 6 cyl
12 pozytywnych opinii
Samochód: BMW 3 seria 1 osób poleca ten samochód pod gazMontowane / serwisowane systemy LPG (2):

OPTIMA, STAG

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 16:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta, Raty

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Poznań (wielkopolskie) Darłowska 56

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

2 + 9 =