Szukaj
REKLAMA
LPG
×

zadzwoni do Ciebie

Podaj swój numer telefonu

+48          

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie na potrzeby zamówionej rozmowy telefonicznej. Administratorem danych jest operator portalu gazeo.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gazeo Paweł Stefanowski oraz warsztat . Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.


DELKO-AUTO

Darłowska 56 Poznań (wielkopolskie)

Warsztat polecany przez:
OPTIMA

Opinie: 2

2,85

Obsługa:
2,50
Jakość usług:
3,00
Stosunek jakości do ceny:
3.00


D
Damian
Nie polecam

1,00

Obsługa: 1

Jakość usługi: 1

Stosunek jakości do ceny: 1

13 sierpnia 2021
Montaż instalacji gazowej

Niestety nie zgadzam się z pozytywnymi opiniami na temat tego zakładu oraz samego właściciela. Właściciel bardzo zadufany i niemiły buc.

Zakładałem instalację u tego Pana ponad rok temu, cały czas było coś z nia nie tak, a to wypadał zapłon a to nierówna praca - cały czas twierdził ze wszystko jest w porządku gdzie nie było w porządku!

Pewnego dnia umówiłem się z nim na określoną godzinę na sprawdzenie awarii (instalacja przestała działać) po przyjechaniu do zakładu na umówioną godzinę był nie obecny po czym dowiedziałem sie ze on wcale sie ze mna na ustalona godzinę nie umawiał.

Tego było już za dużo - zdecydowałem się na inny rekomendowany zakład LPG, okazało się ze został spalony cały sterownik przez złe podłączenie, były ustawione totalnie źle wszystkie cisnienia i generalnie okazało się ze cała instalacja wygladała jak położona przez 5 latka.

Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!S
Sebastian
Polecam

4,70

Obsługa: 4

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

16 października 2018
Montaż instalacji gazowej

Wszystko bardzo fachowo. Auto oddano w umówionym terminie. Kolejna wizyta po 1000 km na przeglądzie zerowym. Krótka i przyjemna - bo bezpłatna.


Montaż instalacji gazowej:
Przy 210 000 km
Instalacja: ALEX OPTIMA EXPERT OBD 6 cyl
13 pozytywnych opinii
Samochód: BMW 3 seria 1 osób poleca ten samochód pod gazPoznań (wielkopolskie) Darłowska 56


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

10 × 2 =