Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG

P.H.U. Auto As Grzegorz Zając

Kwiatowa 4 Jawor (dolnośląskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 691 528 121

Warsztat polecany przez:
STAG

Opinie: 1

5,0

Obsługa:
5,0
Jakość usług:
5,0
Stosunek jakości do ceny:
5.0


P
Paweł
Polecam

5,0

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

17 września 2019
Montaż instalacji gazowej

Polecam, bez problemowo zrobiłem 35tys. km, aby tak dalej...


Instalacja: AC STAG 4 Qbox Basic
15 pozytywnych opiniiP.H.U. Auto As Grzegorz Zając

Firma P.H.U. ,,AUTO AS,, została założona w 2004 r.

Zajmujemy się profesjonalnym montażem instalacji gazowych do samochodów osobowych jak i dostawczych wszystkich typów.

 Dzięki długiej obecności w branży i wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie, gwarantując tym samym najwyższą ich jakość. Wszystko dzięki w pełni wykwalifikowanej kadrze pracowników, która od początku do samego końca dba o najwyższy poziom wykonywanych usług.

Prowadzimy sprzedaż ratalną

W trakcie montażu Państwa samochód ubezpiecza firma PZU.


Montowane / serwisowane systemy LPG (53):

4GAS, AC, AEB, AGIS, ALEX, Acon, Alisei Zeta, Autronic, BRC, Bedini, Bigas, Bingo, D.T.GAS, EMER Group, Easyjet, Elpigaz, Emmegas, Eureka, Europegas, Femitec, KING, KME, LPGTECH, Landi, Landi Renzo, Lecho, Lo.gas, Lovato, Lovtec, MTM, Med, OMB, OMVL, OPTIMA, Prins, Protec Digital, REG, Romano, Roxi, SOLARIS, STAG, Stargas, Stefanelli, Tartarini, Unigas, V-tec, VESRSUSGAS, VSI Prins, Verona, ZENIT, ZENIT, Zavoli, Öcotec

Montowane / serwisowane systemy CNG (1):

BRC

P.H.U.  Auto As Grzegorz Zając
P.H.U.  Auto As Grzegorz Zając
P.H.U.  Auto As Grzegorz Zając
P.H.U.  Auto As Grzegorz Zając

P.H.U.  Auto As Grzegorz Zając
P.H.U.  Auto As Grzegorz Zając
P.H.U.  Auto As Grzegorz Zając
P.H.U.  Auto As Grzegorz Zając

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta, Przelew, Raty

Dodatkowe usługi (4):

Mechanika, Elektronika, elektryka, Diagnostyka komputerowa, Klimatyzacja

Mówimy po:

polsku

Data rozpoczęcia działalności:

2004

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Jawor (dolnośląskie) Kwiatowa 4

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

9 + 11 =