Szukaj

« Powrót
×

zadzwoni do Ciebie

Podaj swój numer telefonu

+48          

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie na potrzeby zamówionej rozmowy telefonicznej. Administratorem danych jest operator portalu gazeo.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gazeo Paweł Stefanowski oraz warsztat . Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.


P.W. INSTAL GAZ AUTORYZOWANY SERWIS STAG

ul. Janka Wiśniewskiego 3 Gdynia (pomorskie)

Opinie: 3

4,90

Obsługa:
5,00
Jakość usług:
5,00
Stosunek jakości do ceny:
4.67


A
Arkadiusz Masewicz
Polecam

5,00

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

20 sierpnia 2018
Montaż instalacji gazowej

Instalacja wykonana bardzo dobrze. Wszystkie przewody ukryte w otulinie. Komputer instalacji umieszczony w miejscu gdzie jest komputer samochodu.


Montaż instalacji gazowej:
Przy 275 000 km
Instalacja: Vialle LiquidSi 6 cyl
2 pozytywnych opinii
Samochód: BMW 3 seria 1 osób poleca ten samochód pod gaz

P
Piotr
Polecam

5,00

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 5

24 maja 2021
Montaż instalacji gazowej

Fachowcy. Dobrze dobrali komponenty instalacji, montaż bardzo solidny -- oglądałem dokładnie i nie ma niczego do poprawienia. Od montażu przejechałem już ok 8 tys. km i wszystko działa jak należy. Polecam.


Montaż instalacji gazowej:
Przy 150 000 km
Instalacja: STAG STAG 4 Qbox Plus
32 pozytywnych opinii
Samochód: Opel Astra 2 osób poleca ten samochód pod gaz

D
dominik
Polecam

4,70

Obsługa: 5

Jakość usługi: 5

Stosunek jakości do ceny: 4

14 czerwca 2019
Montaż instalacji gazowej

Wszystko OK nie mam żadnych uwag, na pewno będę polecał znajomym


Instalacja: STAG STAG 4 Qbox Plus
32 pozytywnych opinii
Samochód: Kia Ceed 1 osób poleca ten samochód pod gazP.W. INSTAL GAZ AUTORYZOWANY SERWIS STAG

Instalacjami LPG zajmujemy się od 1996. W okresie tym, sukcesywnie zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie, w Polsce i za granicą. Częste wizyty w renomowanych firmach włoskich takich jak: LOVATO, LANDI, TOMASETTO, OML, pozwoliły na przenoszenie doświadczeń, techników włoskich, na polski rynek. Zakres naszej działalności obejmuje montaż , serwis oraz naprawę urządzeń do zasilania samochodów gazem propan-butan. Oferowane przez nas towary i usługi są gwarancją solidności i wysokiej jakości potwierdzoną wieloma certyfikatami (m.in. ISO 9001), jakie uzyskali nasi dostawcy i kooperanci. Instalacje stosowane przez naszą firmę, posiadają niezbędne atesty i homologacje, w tym obowiązującą od listopada 2002 roku, zgodnie z regulaminem ONZ, homologację E67.01. Wysoka jakość oferowanych przez nas urządzeń, pozwala na montowanie instalacji gazowej w każdym pojeździe, począwszy od samochodów gaźnikowych a skończywszy na autach najnowszej generacji wielopunktowym wtryskiem paliwa. Z biegiem lat udowodniliśmy, że oferowane przez nas produkty doskonale sprawdzają się w setkach modeli aut użytkowanych przez najbardziej wymagających klientów, a intensywność szkoleń specjalistycznych stało się wyznacznikiem naszej wiedzy w zakresie montażu, serwisu oraz prawidłowej regulacji instalacji gazowych. Montowane marki LPG : KME, OMVL, Prins, Tomasetto, AC, Lecho, Bormech, GZWM, Irene, King, Stako Serwisowane marki LPG: Landi, KME, Elpigaz, OMVL, Prins, Lovato, Tomasetto, AC, Lecho, AEB, AGIS, Autronic, Bormech, GZWM, Irene, King, Stako OFERUJEMY: #Instalacje gazowe tradycyjne - do silników gaźnikowych oraz silników z wtryskiem paliwa bez katalizatorów i sondy lambda #Instalacje gazowe do silników z wtryskiem paliwa - rozbudowane o elementy kontroli ilości podawanego gazu #Instalacje sekwencyjnego wtrysku gazu do silników z wielopunktowym wtryskiem paliwa, to technologicznie zaawansowane urządzenia IV generacji, które w odróżnieniu od tradycyjnych instalacji: -charakteryzują się mniejszym zużyciem gazu - przy zachowaniu tych samych parametrów pracy silnika -dają możliwość komputerowego diagnozowania i regulacji -przedłużenie okresów między przeglądowych -wyeliminowanie ryzyka cofnięcia się płomienia w układzie dolotowym -są zalecane do samochodów z plastikowymi kolektorami ssącymi #Holenderskie zbiorniki gazu #Zbiorniki w kształcie koła zapasowego #Pokrowce na koło zapasowe #Montaż elastycznych przewodów zasilających SPECJALIZUJEMY SIĘ W MONTAŻU INSTALACJI LPG W POJAZDACH AMERYKAŃSKICH


Montowane / serwisowane systemy LPG (24):

AC, AEB, AGIS, Autronic, BRC, Bingo, Elpigaz, Eureka, Femitec, KING, KME, LPGTECH, Landi Renzo, Lecho, Lovato, OMVL, OPTIMA, Prins, REG, STAG, VESRSUSGAS, VSI Prins, Vialle, ZENIT

P.W. INSTAL GAZ AUTORYZOWANY SERWIS STAG
P.W. INSTAL GAZ AUTORYZOWANY SERWIS STAG
P.W. INSTAL GAZ AUTORYZOWANY SERWIS STAG
P.W. INSTAL GAZ AUTORYZOWANY SERWIS STAG

P.W. INSTAL GAZ AUTORYZOWANY SERWIS STAG
P.W. INSTAL GAZ AUTORYZOWANY SERWIS STAG
P.W. INSTAL GAZ AUTORYZOWANY SERWIS STAG
P.W. INSTAL GAZ AUTORYZOWANY SERWIS STAG

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta, Raty

Dodatkowe usługi (3):

Mechanika, Elektronika, elektryka, Klimatyzacja

Mówimy po:

polsku, angielsku, rosyjsku

Data rozpoczęcia działalności:

1999

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Gdynia (pomorskie) ul. Janka Wiśniewskiego 3


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

10 - 8 =