Szukaj

« Powrót
×

zadzwoni do Ciebie

Podaj swój numer telefonu

+48          

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie na potrzeby zamówionej rozmowy telefonicznej. Administratorem danych jest operator portalu gazeo.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gazeo Paweł Stefanowski oraz warsztat . Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.


ZHU WITEX Witek Krzysztof

Działkowa 20 Swarożyn (pomorskie)


Ta firma nie posiada pełnej prezentacji


Opinie: 1

1,00

Obsługa:
1,00
Jakość usług:
1,00
Stosunek jakości do ceny:
1.00


J
Jakub
Nie polecam

1,00

Obsługa: 1

Jakość usługi: 1

Stosunek jakości do ceny: 1

31 maja 2019
Serwis instalacji gazowej

Zdecydowanie omijajcie ten warsztat. Polecano mi jako dobry i sprawdzony gazownik tymczasem dostać się do niego na serwis - !!! koszmar !!! Wielką łaskę zrobi że Cię przyjmie.
Ponadto naciąga na koszty - po 30k km auto zostawione do wyregulowania (bo nie ma opcji się umówić) dzwonię zapytać czy wyregulowane a dowiaduje się że do zapłaty 650zł bo wymienił wtryski. Powiedział że musiał wymienić wszystkie bo jeden się zatarł a to stary model i musiał wymienić wszystkie których koszt to 400zł. Przyjeżdzam i 15sek zajęło mi znalezienie "starego" wtrysku na Allegro - na to dowiedziałem się że pozostałe też się do niczego nie nadają.... Ok więc sprawdzam ile kosztują nowe - okazuje się że koplet 200zł i pytam skąd cena 400 i tu się zaczynają schody i wrogość że co ja sobie myślę że u niego wtryski po 400 i koniec. Na pytanie czy na nowe dostanę 2 lata gwarancji informacja że dla takiego klienta nie będzie żadnej gwarancji. Kazał mi przyjechać następnego dnia bo ja stwierdziłem że nie zapłacę. Okazało się że 15min mu zajął demontaż i instalacja starych wtrysków + rozregulowanie instalacji i jeszcze zażądał 100zł - zapłaciłem ale nigdy więcej.


Serwis instalacji gazowej:
Po 33 000 km na LPG
Samochód: Citroen Xsara Picasso 0 osób poleca ten samochód pod gazSwarożyn (pomorskie) Działkowa 20


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

8 + 1 =