REKLAMA
LPGTEXA POLAND SP Z O.O.

 

woj. małopolskie
J. Watta 6, 41-200 41-200 Sosnowiec

Zapytaj o usługi Poleć znajomemu


Dodatkowe dane kontaktowe
tel.: +48 32 364 18 80
www.texapoland.pl
info.pl@texa.com

Godziny otwarcia
Pn-Pt: 8-16
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne

Akceptowane formy płatności
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew

Powiększ mapę
Zaplanuj dojazd
A
B

 
Opis firmy

Produkty firmy TEXA :

KONFORT SERIA K700 Nowa linia stacji obsługi klimatyzacji do przeprowadzania przeglądów i obsługi układów klimatyzacji dostosowanych do czynnika chłodzącego R134a oraz nowego R1234yf. Złożona z 6 różnych modeli odpowiada na wszystkie potrzeby rynku. Posiada osiem patentów w celu zapewnienia maksymalnej precyzji i bezpieczeństwa operatora. Obszerna baza danych przechowywana na karcie SD daje możliwość szybkiej aktualizacji i raportowania wykonanych przeglądów. Kompatybilna z Identyfikatorem czynnika, do kontroli typu czynnika i jego czystości.

IDENTYFIKATOR CZYNNIKA Jest unikalnym w skali europejskiej narzędziem, które zostało wyróżnione w Innovation Award na targach Automechanika 2012. Potrafi prawidłowo rozpoznać rodzaj stosowanego w układzie klimatyzacji gazu (czynnika chłodniczego) oraz ocenić jego czystość, co zapobiega konsekwencjom omyłkowego zmieszania różnych czynników i wytworzenia mieszanek, potencjalnie niebezpiecznych gazów oraz zanieczyszczenia czynnika znajdującego się w stacji obsługi. Posiada 3 międzynarodowe patenty.

NAVIGATOR TXT I TXC Interfejs do pełnej autodiagnostyki, obsługujący wszystkie typy pojazdów (SAM.OSOBOWE,CIĘŻAROWE,MOTOCYKLE); Komunikuje się z wszystkimi jednostkami wyświetlającymi TEXA dzięki technologii Bluetooth oraz z dowolnym komputerem wyposażonym w oprogramowanie TEXA IDC3.

NANO DIAG Tester diagnostyczny o zaskakująco niewielkich rozmiarach. Został opracowany z myślą o zastosowaniu w sektorze samochodów osobowych i umożliwia wykonanie pełnego zakresu diagnostyki oraz autodiagnostyki poprzez operacje: kasowania kontrolek, kasowania błędów, wyświetlania parametrów, diagnostyki aktywnej, regulacji, konfiguracji sterowników, czujników/elementów wykonawczych. Urządzenie objęte sprzedażą promocyjną z wersją PLUS oprogramowania IDC4 CAR.

AXONE 4 Nowy flagowy produkt TEXA”, wykorzystujące najnowsze technologie, aby zaoferować maksymalne wsparcie dla warsztatów. AXONE 4 posiada szereg unikalnych funkcji, wśród których wiele związanych jest z koncepcją połączeń internetowych. AXONE DIRECT Wielomarkowe urządzenie diagnostyczne, wyposażone w kabel do bezpośredniej komunikacji ze złączem pojazdu oraz ekran dotykowy. Posiada innowacyjne funkcje “SZUKAJ” od Google i TGS2.

OBD LOG Niewielkie urzadzenie przeznaczone do diagnostyki on-board podlaczane bezposrednio do gniazda diagnostycznego pojazdu. Oferuje kontrole, rejestracje parametrów poprzez protokól EOBD a nastepnie mozliwosc analizy tych danych i wykrywania przejsciowych nieprawidlowosci w pracy pojazdu.

OBD MATRIX Zminiaturyzowane urządzenie do diagnostyki pokładowej, do skonfigurowania i podłączenia do gniazda diagnostycznego pojazdu, służące do rejestracji wszystkich parametrów zawartych w systemach elektronicznych w pojazdach. Pozwala szybko przeanalizować ponad dziewięćdziesięciogodzinny zapis danych pochodzących z jazdy samochodem, ewentualne błędy, które mogą być bardzo trudne do wykrycia na miejscu w warsztacie.

MULTIPEGASO Wielozadaniowa stacja oparta na konstrukcji solidnego wózka na kółkach, wyposażona w komupter oraz kolorową drukarkę. Posiada wnęki do montażu i ładowania GASBOX Autopower i OPABOX Autopower, co pozwala na przeprowadzenie zarówno testów diagnostycznych jak i analizy emisji, łącząc się z wszystkimi modułami peryferyjnymi za pomocą bezprzewodowej technologii Bluetooth.

UNIPROBE E TWINPROBE To dwa urządzenia do wykonywania pomiarów typu analogowego i cyfrowego; najlepsze i najbardziej kompletne rozwiązania do testów z zakresu diagnostyki tradycyjnej, które współpracują ze wszystkimi jednostkami wyświetlającymi TEXA lub komputerem PC Windows dzięki bezprzewodowej technologii Bluetooth.

NANO SERWIS To interfejs diagnostyczny zaprojektowany specjalnie pod potrzeby serwisów ogumienia oraz stacji szybkich napraw. Pozwala na wykonywanie okresowych przeglądów w pojazdach z gniazdem OBD. Jest urządzeniem o niewielkich wymiarach, ale dużych możliwościach, przeznaczonym do użycia z komputerem PC z systemem Windows.

Dla warsztatu

 

Firma w gazeo.pl

 gazeo.pl 2007-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.