Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG

Nagaz24.PL - Specjalistyczny sklep LPG

Aleja 1 Maja 47 Łódź (łódzkie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 42 638 00 52
Brak opinii

Nagaz24.PL - Specjalistyczny sklep LPG

Nagaz24.pl - Specjalistyczny sklep LPG - CNG.

Oferujemy części zamienne i akcesoria montażowe znanych producentów części do instalacji autogaz LPG, a także gotowe systemy. Jesteśmy jednym z największych w Polsce internetowych sklepów LPG/CNG. Posiadamy bogatą ofertę części do instalacji na autogaz.

U nas kupisz: Filtr (fazy ciekłej, lotnej, frakcji olejowej), Cewka (do elektrozaworów, wtryskiwaczy i reduktorów), System i płyn do lubryfikacji, Zestaw montażowy LPG (sekwencyjny wtrysk gazu fazy lotnej i ciekłej oraz instalacja podciśnieniowa), Elektronika sterująca (kit, minikit, zestaw, komputer, przełącznik, czujnik ciśnienia, sensor temperatury, emulator), Reduktor (do wtrysku gazu, instalacji podciśnieniowych oraz części zamienne, zestaw naprawczy).

W naszym sklepie internetowym zamówisz: Elektrozawór gazowy, Wtryskiwacze (pojedyncze, listwy wtryskiwaczy, dysze, elementy montażowe), Zbiornik (toroidalny, walcowy, wewnętrzny i zewnętrzny, mocowania, osłony, pokrywy), a także, zawory, wielozawory, przewody, rury, miksery, klapy, akcesoria wyposażenia warsztatów, korki i redukcje tankowania.

Korzystne ceny, szybki proces realizacji zamówień. Sprawdź i zamów!


Nagaz24.PL - Specjalistyczny sklep LPG
Nagaz24.PL - Specjalistyczny sklep LPG
Nagaz24.PL - Specjalistyczny sklep LPG
Nagaz24.PL - Specjalistyczny sklep LPG

Nagaz24.PL - Specjalistyczny sklep LPG
Nagaz24.PL - Specjalistyczny sklep LPG
Nagaz24.PL - Specjalistyczny sklep LPG
Nagaz24.PL - Specjalistyczny sklep LPG

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta, Przelew

Dodatkowe usługi (2):

Doradztwo techniczne, Transport do klienta

Mówimy po:

polsku, angielsku

Data rozpoczęcia działalności:

1993

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Łódź (łódzkie) Aleja 1 Maja 47

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

6 × 3 =

REKLAMA