Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG

Nagaz Stefanowski - hurtownia cześci LPG

Aleja 1 Maja 47 Łódź (łódzkie)
Brak opinii

Nagaz Stefanowski - hurtownia cześci LPG

Firma „Nagaz Stefanowski” Sp. J. działa od 1993 roku i specjalizuje się w montażu, serwisie i dystrybucji instalacji, części do LPG. Sklep internetowy oferuje bardzo duży wybór instalacji i części zamiennych do instalacji LPG różnych typów. Instalacje i części do LPG; Zbiorniki LPG; Akcesoria LPG.

Bardzo duży wybór systemów LPG oraz części zamiennych. Atrakcyjne ceny dla kontrahentów, szybkie terminy realizacji, fachowa obsługa.

Dla stałych klientów hurtowych ofertujemy atrakcyjne rabaty na części i systemy LPG


Nagaz Stefanowski - hurtownia cześci LPG
Nagaz Stefanowski - hurtownia cześci LPG
Nagaz Stefanowski - hurtownia cześci LPG
Nagaz Stefanowski - hurtownia cześci LPG

Nagaz Stefanowski - hurtownia cześci LPG
Nagaz Stefanowski - hurtownia cześci LPG

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta, Przelew

Dodatkowe usługi (1):

Doradztwo techniczne

Mówimy po:

polsku, angielsku

Data rozpoczęcia działalności:

1993

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Łódź (łódzkie) Aleja 1 Maja 47

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

4 + 11 =

REKLAMA